Jauniešus aicina iesaistīties orientēšanās spēļu "Liepājas pēdas Latvijā" veidošanā

Līdz 27. aprīlim jauniešiem tiek sniegta lieliska iespēja pieteikties kā brīvprātīgajiem orientēšanās spēļu „Liepājas pēdas Latvijā” veidošanā. Pasākums norisināsies 4. maijā Liepājā un tā izveidei un veiksmīgas norises nodrošināšanai nepieciešama aktīvu, atraktīvu un atbildīgu jauniešu palīdzība.

Orientēšanās spēles komandām „Liepājas pēdas Latvijā” notiks jau ceturto reizi. Šajā pasākumā aicināts pieteikties ikviens interesents. Lai pasākums noritētu veiksmīgi un spētu priecēt liepājniekus, kā arī pilsētas viesus, jaunieši tiek aicināti pieteikties brīvprātīgajam darbam, lai palīdzētu pasākuma īstenošanā.

Par brīvprātīgo tiek aicināts pieteikties jebkurš jaunietis vecumā no 14 gadiem, kurš vēlas gūt pieredzi liela mēroga pasākuma organizēšanā, kā arī iegūt jaunus draugus, noderīgus kontaktus, kā arī ierakstu CV par brīvprātīgā darba pieredzi. Pieredzes gūšana un pozitīvas sajūtas ir neatņemama sastāvdaļa šāda pasākuma īstenošanā.

Pirmā darba tikšanās jauniešiem norisināsies 29. aprīlī plkst. 16:30 Liepājas pilsētas domē, 2. stāva lielajā zālē. Šīs tikšanās laikā tiks sniegta detalizēta informācija par orientēšanās spēlēm, to norisi un uzdevumiem, kas tiks uzticēti brīvprātīgajiem. Lai brīvprātīgie par pasākumu iegūtu visu nepieciešamo un būtisko informāciju, ierašanās uz sapulci ir obligāta.

Visi brīvprātīgie interesenti, kuri ar savu devumu vēlas atbalstīt orientēšanās spēļu tapšanu, aicināti aizpildīt pieteikuma formu pašvaldības mājas lapā mājas www.liepaja.lv sadaļā „Sabiedrība/ Liepājas pēdas Latvijā 2015”. Jautājumu un neskaidrību gadījumā rakstīt uz e-pastu brivpratigais.liepajai@gmail.com, vai zvanīt ekspertei NVO un sabiedrības integrācijas lietās Brigitai Dreižei pa tālruni 63404721.

Evita Enģele, sabiedrisko attiecību speciāliste

Pievieno komentāru

Liepājā