Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Jauniešu mājā" notiks karjeras attīstības atbalsta pasākums "Es – jaunais uzņēmējs"

Piektdien, 18. oktobrī, no pulksten 15 līdz 16.35 Liepājā, "Jauniešu mājā", notiks karjeras attīstības atbalsta pasākums „Es – jaunais uzņēmējs”. Pasākuma ietvaros  norisināsies paneļdiskusija, kurā piedalīsies 3 jaunieši – Ralfs Rogaļevs, Kristiāns Lancmanis un Reinis Nikuļcevs, lai dalītos savā uzņēmējdarbības pieredzē.

Jaunieši ir aktīvi piedalījušies savu skolēnu mācību uzņēmumu veidošanā un darbībā, kuras laikā ir gūta pirmā pieredze un pilnveidotas uzņēmējdarbībā nepieciešamās prasmes. Par to, ko īsti nozīmē skolēnu mācību uzņēmums, kāda ir tā loma uzņēmējdarbības prasmju pilnveidē vai kā rīkoties ar izveidoto uzņēmumu un komandu tad, kad pienāk laiks beigt skolu, to visu un vēl varēsi redzēt un dzirdēt jau nākamajā nedēļā, esot klātienē „Jauniešu mājā”, informē Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības ”Jauniešu mājas” Izglītības metodiķe Elīna Tapiņa. 
   
Laipni aicināti un gaidīti interesenti, iepriekš piesakoties „Jauniešu mājas” komandai, rakstot uz e-pastu jauniesumaja@liepaja.edu.lv, jo vietu skaits ir ierobežots. Ieeja pasākumā ir bez maksas.
   
Karjeras attīstības atbalsta pasākums „Es – jaunais uzņēmējs” notiek sadarbībā ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Pievieno komentāru

Liepājā