Jauniešu mājā gatavos dabīgās zobu pastas un šampūnus

Sestdien, 22.septembrī plkst.17.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24, interesenti aicināti uz jauniešu apmaiņas projekta “Your Health, Your Wealth” atskata pasākumu, kurā būs meistarklase dabisko zobu pastu un sauso šampūnu pagatavošanā, viktorīna par zero waste (bezatkritumu dzīvesveidu), kā arī projekta dalībnieku pieredzes stāsti, informē Liepājas Jauniešu mājas Projektu vadītāja Daira Knipše.

Jūlija izskaņā jauniešu iniciatīvas projektā “Your Health, Your Wealth” Liepājā 30 dalībnieki no piecām valstīm kopīgiem spēkiem izzināja savus veselīgi neveselīgos ieradums, dalījās pieredzē un izmēģināja iegūtos padomus praktiski.

Pasākumu vadīs “Your Health, Your Wealth” dalībnieki no Latvijas – Diāna Anna Audare, Roberts Šmits un Ilze Hermane. Jaunieši vērsīs uzmanību uz mūsu ikdienu un patiesajām vērtībām, iedvesmojot dzīvot veselīgāk, kā arī, iespējams, radot ideju kādam projektam.
Projekta “Your Health, Your Wealth” ietvaros dalībnieki izveidoja arī “Veselības Dienasgrāmatu” ar dažādām receptēm, padomiem veselīga dzīvesveida uzturēšanai. Inicatori šo grāmatu vēlētos pilnveidot ar citu entuziastu iesaistīšanos, tāpēc arī ikvienam var būt daļa no tās un iesūtīt savu veselīgo recepti ar detalizētu tās pagatavošanu un kādu bildīti projekta iniciatorei Montai uz e-pastu montastnom@gmail.com līdz 22.septembrim plkst.12.00. Šī bagātīgā grāmata paliks Liepajas Jauniešu mājas mantojumā.

Projekts “Your Health, Your Wealth” tika finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pievieno komentāru

Liepājā