Jauniešu māja aicina uz "Lauzto siržu dienu"

13. februārī no plkst. 19.00 Liepājas Jauniešu mājā (JM) notiks pavisam netradicionālas Valentīna dienas svinības, kurās ar īpaši šim pasākumam veltītām “Lauzto siržu dziesmām” pirmo reizi publikas priekšā muzicēs divas Jauniešu mājas grupas – “Nepilns rubuls” un “ Collection of six”. Būs arī Valentīna dienas pasts, iepazīšanās klubiņš un citas aktivitātes, uz kurām aicināti ne tikai jaunieši, bet arī viņu vecāki un omītes.

Kā uzsver pasākuma galvenā rīkotāja un iedvesmotāja, JM padomes vadītāja Eva Jankovska, šis pasākums būs kā jauka pasmaidīšana par klišejām, kas saistās ar šiem svētkiem.

“Mums ir piegriezies viss salkanais, tāpēc izlēmām šo vakaru sarīkot savādākā gaisotnē - ar abām mūsu superforšajām grupām, kuras muzicē Jauniešu mājā un kurām svarīgs Liepājas roks”, uzsver Eva.

Vakarā skanēs dziesmas, sākot ar “Līvu” “Dzelzsgriezēju” un beidzot ar filmas “Titāniks” tituldziesmu. Būšot arī filmas “Titāniks” video – visa filma piecās sekundēs.

Pasākuma apmeklētāji aicināti ievērot šim vakaram noteikto dreskodu – “pievienot apģērbam sarkanu aksesuāru, ja esi aizņemts, zaļu, ja brīvs, bet, ja kāds nevēlas atklāt savu statusu – oranžu”, pastāstīja Eva Jankovska.

Jauniešu mājā arī vērts iegriezties, lai apskatītu tur šobrīd esošo radošo darbu izstādi „Arhīvs”, kuras autores ir divas talantīgas jaunietes Elīna Kamišova un Viktorija Vēsmiņa. Meitenes centušās attēlot savas emocijas, kā arī ietekmējušās no internetā redzētām bildēm. Viņas zīmē portretus, dažādas skices un veic pasūtījumus uz krekliem, kuri zīmēti ar hennu. Izstādē ir apkopoti meiteņu labākie darbi, kuri ir ļoti dažādi –  pašportreti,  dzīvnieki, „sapņu ķērāji” utt.

Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
sabiedrisko attiecību speciāliste

Pievieno komentāru

Liepājā