Jauniešiem notiks radošās nodarbības par veselīgu dzīvesveidu

No jūnija vidus biedrība "Radošās pilnveides studija "Mākslas Pasāža RADI"" reizi nedēļā Liepājas bērniem un jauniešiem piedāvās bezmaksas radošās nodarbības par veselīgu dzīvesveidu, informē Liepājas dome.

Mākslas pasāža RADI aicina 11–18 gadus vecus bērnus un jauniešus pieteikties bezmaksas radošajās nodarbībās, kuru laikā būs iespēja uzzināt vērtīgu informāciju par veselīgu dzīvesveidu. Nodarbību laikā galvenā tematika tiks vērsta par jauniešu veselību, piemēram, kā neiekrist atkarību lamatās, kā arī kopīgi tiks veidoti radoši darbi, ar kuru palīdzību vienaudži uzrunās cits citu par šīm tēmām.

Radošo nodarbību mērķis ir nodrošināt izpratni par veselīgu dzīvesveidu un veselības veicināšanu kopumā, sniegt zināšanas un veselīga uztura prasmes. Papildus tam neformālā izglītība un lietderīgi pavadītais laiks spēj veidot lielu lomu veselīga dzīvesveida uzturēšanā tieši bērnu un jauniešu vidū.

Nodarbības vadīs "Mākslas pasāžas RADI" vadītāja Ilze Elizabete Rasa.

Pieteikšanās līdz 5. jūnijam, zvanot pa tālruni 26379177 (Ilze Elizabete Rasa) vai rakstot uz e-pastu: mp.radi@inbox.lv.


Pievieno komentāru

Liepājā