Jaunieši saviem spēkiem var remontēt velosipēdus

Jauniešu biedrība „118A” ar valsts akciju sabiedrības „Latvijas Hipotēku un zemes banka” klientu kluba „Mēs paši” finansiālo atbalstu 2012.  gada nogalē īstenojusi projektu, kura gaitā tika modernizēta biedrības izveidotā velodarbnīca Tukuma ielā 3, Liepājā. Tas nozīmē, ka Liepājas un reģiona jauniešiem tagad ir radītas labākas iespējas pašiem remontēt savus velosipēdus.

Tika iegādāts velo remonta stends, velodarbnīca tika papildināta ar jauniem instrumentiem un ierīcēm velosipēdu remontiem un apkopei, lai jebkurš jaunietis, kurš to vēlas, varētu bez maksas nākt un saremontēt savu velosipēdu, kā arī saņemt konsultācijas par velosipēdu remontu no pieredzējušiem riteņbraucējiem.

Velodarbnīca ir ne tikai iespēja jauniešiem apgūt tehniskas iemaņas un prasmes, sajust gandarījumu par paša rokām paveikto, bet šī ir vieta, kur satikt domubiedrus un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.  

Tā kā pavasaris, kad sāksies aktīva riteņbraukšanas sezona, vairs nav aiz kalniem, biedrības biedri jau sākuši gatavot savus braucamos aktīvai un drošai braukšanai. Gaidām mūsu pulkā arī citus interesentus.

Biedrība „118A” apvieno sportiskus un azartiskus jauniešus, kuri brīvajā laikā ir aktīvi riteņbraucēji, kuri paši arī rūpējas par to, lai viņu velosipēdi vienmēr būtu tehniskā kārtībā.

Pēteris Brensons,
biedrības „118A” projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Liepājā