Jaunieši Liepājā dalīs pārtikas pakas iedzīvotāju dzīvesvietās 1

No 23.februāra līdz 3.martam sabiedriskā organizācija "Jaunatne ar misiju" ar Liepājas Sociālā dienesta atbalstu Liepājā organizēs starptautisku kristīgās žēlsirdības projektu, dalot pārtikas pakas iedzīvotāju dzīvesvietās, informē Liepājas Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Labdarības akcijas laikā plānots apciemot apmēram 2000 māju un dzīvokļu - kopskaitā apmēram 10 000 cilvēku. Jaunieši ar pārtikas pakām apciemos trūcīgās ģimenes ar bērniem, kuras sadarbojas ar Sociālā dienesta ģimenes atbalsta daļu, biroja "Aprūpe mājās" klientus, sociālās iestādes un sociālās dzīvojamās mājas.

Papildus tie liepājnieki, kuriem piešķirts trūcīgā statuss, aicināti līdz 15.februārim ierasties Liepājas Sociālajā dienestā, lai paustu rakstisku piekrišanu sagaidīt savās mājās ciemiņus no labdarības akcijas.

Ap 500 jauniešu no 21 pasaules valsts no 23.februāra vienu nedēļu dzīvos Liepājas 15.vidusskolā un organizēs dažādus labdarības pasākumus pilsētā.

Akcijas laikā jaunieši apmeklēs trūcīgos liepājniekus, lai palīdzētu cilvēkiem, dāvinot pārtikas pakas, kā arī sniedzot morālu atbalstu. Liepājnieki šajās dienās aicināti būt atsaucīgi, ja pie durvīm klauvē kristīgās misijas jaunieši ar sagatavotajām pārtikas pakām.

Šo labdarības projektu vada holandiešu misionārs no Zviedrijas Tjebo van den Eijkhofs.

Organizācija "Jaunatne ar misiju" dažādus labdarības pasākumus rīko jau vairāk nekā 10 gadus. Gatavojoties projektam, organizācijas biedri no dažādām pasaules valstīm katru gadu vāc līdzekļus, ziedojumus un citas lietas, lai gada 9.nedēļā apciemotu konkrētu pilsētu un palīdzētu tās iedzīvotājiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

zinu

Tas jau ir loti labi,ka atbalsta trucigos,bet zinu ,ka uz sim pakam ir pierakstiti ari draugi,kam pieder personigi dzivokli,masina par 3 tukstosi un ir darbs un atbalsts liels no vecakiem kuri ir loti particigi- bagati,tas mani soke,bet dievs jau to redz....

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 12:16

Liepājā