Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši iepazīst eksakto zinātņu piedāvātās iespējas

Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātē viesojās Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņi, lai uzzinātu par studiju iespējām augstskolā. Fakultātes dekāne Anita Jansone pastāstīja par  izglītības priekšrocībām, un par karjeras iespējām pēc studiju beigšanas, kas ir svarīga sastāvdaļa izvēloties nākotnes studijas. Viesiem bija iespēja atbildēt uz āķīgiem jautājumiem par Liepājas Universitāti un saņemt dāvanā suvenīrus.
   
Interesanta izvērtās saruna ar Liepājas Universitātes Informācijas tehnoloģiju maģistra programmas studentu Mārtiņu Sinku, kurš pastāstīja par savu studiju pieredzi: „Man patika kompji, patika spēlēt spēlītes, tāpēc arī izvēlējos programmēšanas studijas. Programmētājus vajag visur, piemēram, Vācijā viņus importē no Latvijas par labām algām. Ja kādreiz bija populāri celtnieki, tad tagad tie ir programmētāji – darbu es atradu jau trešajā kursā. Turklāt tikai programmētājs var iet uz darbu kaut pidžamā, kā es mīlu teikt, jo strādāt var ne tikai ofisā, bet darba specifika pieļauj to darīt arī no mājām.”
   
Programmas direktors Dzintars Tomsons izskaidroja, kādās profesijās var strādāt pēc bakalaura diploma saņemšanas, un daži no Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņiem izmantoja iespēju tuvāk iepazīties gan ar ēku, kurā atrodas fakultāte, gan niansēm, kas svarīgas, lai kļūtu par Liepājas Universitātes studentu.

Simona Laiveniece
Liepājas Universitātes
Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Pievieno komentāru

Liepājā