Jaunieši absolvē "Go Beyond Liepāja `15"

Ar izlaidumu, 4. jūlijā Jauniešu mājā noslēdzies Go Beyond Liepāja pirmais iesaukums, kas norisinājās 6 mēnešu garumā. Programmas ietvaros jaunieši izaicināja sevi un jaunas prasmes veidodami sociālos un individuālos projektus, kā arī papildināja savas zināšanas semināros, atvērtajās vieslekcijās, kā arī koučinga un mentoringa sesijās.

Programma sākās ar četru dienu personīgās attīstības semināru, kurā tika ielikti teorētiskie pamati pašizaugsmē, projektu vadīšanā un mērķu izvirzīšanā. Iegūtās zināšanas tālāk tika izmantotas veidojot divus sociālos projektus un vēlāk arī astoņus individuālos projektus. Strādājot pie projektiem, jauniešiem tika nodrošināts atbalsts ar ikmēneša semināriem, atvērtajām vieslekcijām, kā arī koučingu un mentoringu.

Viena no pirmā iesaukuma dalībniecēm -  Ance Tīmane - kā savu individuālo projektu izvēlējās īstenot skolēnu saliedēšanās spēlēs Aizputes novadā. Viņa atzina, ka programma palīdzējusi izvirzīt un sasniegt grandiozus mērķus, novērtēt vidi, kas izaicina attīstīties katru dienu, kā arī mudināt prāta radošumu. Savukārt Māris Dejus atzina, ka nācās noiet garu ceļu, lai saprastu, ko īstenot kā individuālo projektu. „Sākumā man bija ideja, ka varētu īstenot kaut kādu interneta pārdošanas platformu, bet pēc semināriem un atvērtajām vieslekcijām, es atgriezos pie savas kaislības un pie tā, kas mani dara laimīgu. „Skeitborda kopienas izveide Liepājā” ir projekts, kas manu dzīvi padara pilnīgāku,” ar gandarījumu atzina Māris.

„Go Beyond Liepāja pirmais iesaukums ir bijis veiksmīgs atspēriens programmas turpmākai attīstībai. Programmas dalībnieki pierādīja, ka ar pienācīgu atbalstu no programmas puses viņi ir spējīgi izveidot spēcīgus, uz sabiedrības attīstību vērstus projektus, vienlaikus izkopjot un spēcinot savas personības. Tāpat veiksmīga sadarbība izveidojusies ar Liepājas uzņēmumiem un citām organizācijām, kas ir labs pamats Go Beyond Liepāja attīstībai un paplašināšanai,” komentē Go Beyond Liepāja vadītājs Līvis Lāma.

Jau 16. augustā tiks atklāta pieteikšanās Go Beyond Liepāja ’16 programmai, kas paredzēta 17 līdz 24 gadus veciem jauniešiem.  Programmu atbalsta vairāki uzņēmumi, to skaitā, Microsoft Latvia, Rimi Latvia, Triniti, Swedbank, Kurzemes Biznesa inkubators, Reklāmas apgāds, kā arī Ikšķiles novada dome, Aizputes novada dome, Liepājas pilsētas Dome, Liepājas Universitāte, Liepājas Jauniešu māja, ASV Vēstniecība Latvijā.

Andris Reinholds
Go Beyond Liepāja komunikācijas vadītājs

Pievieno komentāru

Liepājā