Jaunatklātajā lielveikalā īpaši gaidīs gardēžus 3

Otrdien Liepājā Ganību ielā 187 savu pirmo tirdzniecības vietu Liepājā atklāja tirdzniecības tīkls IKI. Pēc pulksten 14 pie veikala stāvēja vairāk nekā 100 cilvēku gara rinda, arī pie kasēm un pašā veikalā bija rindas un pamatīgs "burziņš".

Pirms jaunā veikala atvēršanas, telpās veikts remonts un uzlabota ēkas ārējā apdare un gājēju celiņi, IKI Rāmava kopējā platība ir vairāk nekā 1500 kvadrātmetru. Šajās telpās 900 kvadrātmetros atradīsies IKI pārtikas veikals, izveidotas ap 30 jaunas darba vietas un investīcijas šajā objektā sasniedz 700 000 latu.

“Šis ir piecpadsmitais IKI tīkla veikals Latvijā, sešpadsmito atvērsim tuvākajās dienās Rīgā,”zina teikt SIA “Palink” Mārketinga daļas vadītāja Indra Svikle. Veikalā plašā izvēlē būs pieejami svaigi vietējo ražotāju un no ārvalstīm ievestie augļi un dārzeņi, svaigi gaļas un zivju produkti, kulinārijas preces un citi pārtikas produkti, kā arī rūpniecības preces un sadzīves ķīmija. IKI “Rāmava” telpās darbojas arī ziedu salons, aptieka, bankas filiāle un apdrošināšanas kompānija.

Veikala apmeklētājs Jānis spriež, ka cenas esot līdzīgas, kā Maximā nopērkamajām precēm. “Dažas ir arī dārgākas,” viņš salīdzina.
I. Svikle atzīmē, ka atšķirīgas būšot šajā veikalā piedāvātās konditorijas preces, kas tiekot gatavotas pēc Francijā izstrādātām receptēm. Gardēži varēšot nopirkt smalku šķirņu tēju, kafiju un vītināto gaļu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

\Jā tie paši vēži, tikai citās kulītēs!!!Smieklīgā tauta!

pirms 12 gadiem, 2008.12.10 18:02

pesimists

Ak naivums! Kurš gan cer ieraudzīt jaunu preci? Arī kūkas bildēs stipri atgādina citās leišu bodēs redzēto, kaut pārdevēji stāsta, ka pēc franču receptēm ceptas.:)

pirms 12 gadiem, 2008.12.09 19:08

Viņa

Tā jau tas parasti notiek - tikko tiek atklāts jauns "veicis", pūlis joņo izlūkot : ja nu brīnumus notiek..... ja nu kaut ko par velti dod.... ja nu kaut kas oriģināls.....
Arī es šovakar šovakar došos uz IKI . Kāpēc? Apnicis visos Liepājas veikalos sastopamais (vienādais) preču sortiments.

pirms 12 gadiem, 2008.12.09 17:08

Liepājā