Jaunajam Liepājas mēram izraudzīta arī jauna padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

Jaunā Liepājas mēra Jāņa Vilnīša (LRA) padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos būs sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Kopumā konkursā uz vakanto amatu pieteicās septiņi pretendenti, piemērotākie tika uzaicināti uz pārrunām klātienē un par labāko kandidāti tika atzīta tieši Tērauda, kura amatu sāks pildīt no nākamā gada janvāra.

Tēraudas līdzšinējā darba pieredze saistīta ar komunikācijas un sabiedrisko attiecību nodrošināšanu SIA "Liepājas enerģija" un VAS "Latvijas pasts". Viņa ieguvusi Sociālo zinātņu bakalaura grādu komunikācijas zinātnē Latvijas Universitātē, kā arī papildu izglītību Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā.

Domes priekšsēdētāja padomnieces sabiedrisko attiecību jautājumos kompetencē būs nodrošināt domes priekšsēdētāja Vilnīša komunikāciju ar sabiedrību, gatavot priekšlikumus priekšsēdētāja publicitātes pasākumiem, piedalīties to rīkošanā un organizēt domes priekšsēdētāja sadarbību ar medijiem.

Pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde skaidroja, ka Tēraudai ir noteikts trīs mēnešu pārbaudes laiks.

Atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos tiek klasificēts amatu saimē "Komunikācija un sabiedriskās attiecības" un tam ir noteikta 12.mēnešalgu grupa. Maksimāli iespējamā mēnešalga šajā grupā ir 1647 eiro. Tomēr Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija nepraktizējot darbiniekiem noteikt maksimāli iespējamo mēnešalgu.

Pārbaudes laikā atalgojums būs mazāks - galīgā vienošanās, lai varētu pateikt precīzu atalgojuma apmēru, vēl nav panākta, skaidroja Freidenfelde.

Jau ziņots, ka 22.novembrī Vilnītis tika ievēlēts par Liepājas mēru, nomainot ilggadējo pilsētas vadītāju Uldi Sesku (Liepājas partija).

Līdzšinējā mēra Seska padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs turpina pildīt Seska kā domes priekšsēdētāja vietnieka padomnieka pienākumus.


Pievieno komentāru

Liepājā