Jaunā konservatīvā partija nodibina Liepājas nodaļu 8

14. septembrī nodibināta Jaunās konservatīvās partijas Liepājas nodaļa un par tās vadītāju kļuvis mūziķis Juris Pavītols. Liepājas nodaļa partijai ir trešā un drīzumā tiks atvērta arī Jaunatnes nodaļa, informē partijas līderis Jānis Bordāns, kurš bija ieradies Liepājā.

Nodaļu paplašināšana ir nepieciešama partijas struktūras izveidošanai. Piedalīšanās pašvaldību vēlēšanās nākamajā gadā nav pašmērķis, galvenais ir sagatavoties Saeimas vēlēšanām, kas notiks 2018. gadā. Partija piedalīsies pašvaldību vēlēšanās Liepājā, ja būs biedri, kuri var pretendēt uz varu, norāda J. Bordāns.

Gan J. Bordāns, gan J. Pavītols iepriekš bija Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!-“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK” biedri. “No Nacionālās apvienības atšķiramies ar izpratni par tiesiskumu,” skaidro partijas līderis. Jaunā konservatīvā partija savu programmu un mērķus definē kā labējus un vēlas panākt, lai cilvēki, kuri izvēlas politisko karjeru, “nekļūst par skrūvīti ēnu struktūrās”. Partijas mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka šobrīd partijas biedri strādā piecās Latvijas pašvaldībās.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

jajak

Nu Liepājas vecenām būs kur iebalsoties Kurš smuks kurš kaimiņs .Ar ko skolā kopā gājis.

pirms 4 gadiem, 2016.09.15 07:46

sēnis

Varētu par šiem balsot, bet cik par viņiem sabalsos? Maza partija. Nez vai viņus laidīs pie siles.

pirms 4 gadiem, 2016.09.15 08:48

...

Šķels latviešu balsis? Vai saskaņai par maz %?

pirms 4 gadiem, 2016.09.15 10:17

Liepājniece

Palasīju mājas lapu-www.konservativie.lv.
Nu,ko skatamies.
Kas zin.

pirms 4 gadiem, 2016.09.15 16:55

Liepājā