Jaunā kafejnīca "Beķereja" piedāvās gan saldu, gan sāļu 5

Svaigi ceptu maizīšu smarža līdz ar kafijas aromātu kopš šodienas, 4. septembra, aicina iegriezties Liepājas kafejnīcā “Beķereja”, piesēsties pie silti brūnā koka galdiņa un nesteidzīgi izdzert tējas vai kafijas tasi, klāt baudot kaut ko no iespaidīgā konditorijas izstrādājumu klāsta.

SIA “Puķītes –2” īpašnieki jauno kafejnīcu iekārtojuši tikko izremontētās telpās Lielā ielā 4, kur agrāk atradās SIA “Pokers” pārtikas veikals. Ideju par kafejnīcu Liepājā uzņēmuma īpašniecei Gintai Klints izteikusi un praktiski arī realizējusi izpilddirektore Inga Peniga.

Kafejnīca būs atvērta jau pusastoņos no rīta un mājās nepabrokastojušie te varēs izvēlēties espresso, kapučīno vai late kafiju un kādu no plašā saldo vai sāļo maizīšu klāsta. Baudīšanai mājās vai dāvanai te būs iespēja izvēlēties arī kādu no septiņām aromatizētās kafijas vai astoņām tējas šķirnēm, kā arī lielākas un mazākas tortes. Atklāšanas dienā to bija gandrīz divdesmit veidu. Par apmeklētājiem rūpēsies četri darbinieki, svaigas maizītes ceps konditors Vitālijs. Vakaros kafejnīca būs atvērta līdz pulksten 18.30.

SIA “Puķītes – 2” ar konditorijas izstrādājumu ražošanu darbojas kopš 90. gadu sākuma, pastāsta uzņēmuma īpašniece.

Ražotnē Grobiņas novada “Puķītēs” gatavo ne tikai saldumus: tortes, kūciņas, smalkmaizītes un cepumus, bet arī sāļās plātsmaizes, picas un pīrāgus ar dažāda veida pildījumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Pensionāre

Viss ļoti garšīgs un cenas arī ļoti demokrātiskas, tikai man nepatīk nosaukums "Beķereja"
gribētos kaut ko mūsdienīgāku.

pirms 11 gadiem, 2009.09.12 22:42

Pensionāre

Viss ļoti garšīgs un cenas arī ļoti demokrātiskas, tikai man nepatīk nosaukums "Beķereja"
gribētos kaut ko mūsdienīgāku.

pirms 11 gadiem, 2009.09.12 22:41

gardēde

Veiksmi Jums!Ļoti garšo Jūsu produkkcija.Regulāri iepērkos.

pirms 11 gadiem, 2009.09.11 19:29

Liepājā