Jau šonedēļ Liepājā notiks starptautisks izglītības līderu forums "Iespēju tilts"

Trešdien, 24.augustā, koncertzālē “Lielais dzintars” (Radio iela 8, Liepāja) notiks līdz šim vērienīgākais, starptautiska mēroga izglītības forums “Iespēju tilts.” Piedaloties 1000 dalībniekiem un izglītības ekspertiem no ārvalstīm un Latvijas, šis pasākums būs veltīts mobilās mācīšanās tēmai, ņemot vērā šobrīd pasaules un Latvijas izglītībā aktuālo kompetencēs balstītā mācību satura pieeju.

Trijās sesijās visas dienas garumā būs iespēja uzzināt – kā jau šobrīd ikviens skolotājs var īstenot mūsdienīgu mācīšanos, iesaistot un motivējot ikvienu skolēnu klasē, informē Izglītības uzņēmuma "Lielvārds" Kompetences centra vadītājs Andris Gribusts. 

Forumā uzstāsies
    Mārtins Rentons (Martin Renton) - Izglītības konsultāciju uzņēmuma “Challenging Learning” izpilddirektors, kas sniedz konsultācijas un vada mācības skolām, koledžām un universitātēm visa pasaulē. Būdams pieredzējis skolotājs, Mārtins modelē pieejas kritiskās domāšanas un izziņas formēšanai. Savulaik strādājis Lielbritānijas Izglītības ministrijā pie nacionālās izglītības stratēģijas, šobrīd žurnāla “Creative Teaching and Learning” redaktors un paralēli strādā pie sava promocijas darba Ņūkāslas Universitātes Izglītības programmā.

    Džons Kolliks (John Collick) - Jau divdesmit piecus gadus nodarbojas ar tehnoloģiju ieviešanas stratēģiju izstrādi pašvaldībās, starptautiskās organizācijās un pasaules mēroga uzņēmumos, galvenokārt koncentrējoties uz IKT ietekmi izglītībā un 21. gadsimta pedagoģijas attīstību. Starptautiski atzīts runātājs par tādām tēmām kā vērtēšana, darbs klasē, kā arī informācijas un datu sistēmu sociālā un ētiskā ietekme uz mācību procesu. Desmit gadus strādājis par pasniedzēju Japānā, šobrīd ir starptautiskā izglītības uzņēmuma Promethean vecākais konsultants izglītības jautājumos.

    Džons Trakslers (John Traxler) - Digitālās mācīšanās profesors Volverhamptonas universitātē (University of Wolverhampton) Lielbritānijā. Kā viens no mobilās mācīšanās ideju aizsācējiem ar mobilās mācīšanās projektiem nodarbojas jau kopš 2001. gada, kad tika pieaicināts kā eksperts pirmajā nozīmīgajā ES projektā par mobilo mācīšanos. Piedalījies Starptautiskās mobilās mācīšanās asociācijas izveidē, tagad darbojas asociācijas valdē. Piedalās liela mēroga mobilās izglītības ieviešanas projektos, regulāri sniedz novērtējumu un atzinumus dažādos ES projektos par digitālo mācīšanos.

    Lords Džims Naits (Jim Knight) - Kā izglītības uzņēmuma TES Global vadošais konsultants izglītības jautājumos nesen izveidojis jaunu tiešsaistes skolotāju attīstības platformu. Lordu palātas biedrs un viesprofesors Londonas Izglītības Institūta Zināšanu Laboratorijā (London Knowledge Lab of the Institute of Education). Bijušais Lielbritānijas Izglītības ministrs, tagad Lielbritānijā vadošās digitālās iekļautības organizācijas priekšsēdētājs.

    Danijels Bačeličs (Danijel Bačelić) - Kā Microsoft izglītības biznesa attīstības vadītājs Danijels rūpējas par pedagogiem un skolēniem visos izglītības līmeņos, jo viņu vada pārliecība, ka izcila izglītība ir viena no pamattiesībām un sociālekonomiska nepieciešamība. Pirms pievienošanās Microsoft, Danijels strādāja Samsung, attīstot dažādus tirgus segmentus, bet īpašu uzmanību pievēršot izglītības jomai un mobilo ierīču un izglītības mobilitātes risinājumu nodrošināšanai Adrijas reģionā. Savu karjeru Danijels sāka Hewlett-Packard, kur darbojās vairākās jomās, tai skaitā 6 gadus kā Horvātijas filiāles izpilddirektors.

    Aivars Gribusts - Izglītības uzņēmuma "Lielvārds" dibinātājs un valdes priekšsēdētājs. Darbs izglītības jomā ir viņa ikdiena jau vairāk nekā 30 gadu garumā. Uzņēmuma "Lielvārds" darbības pamatā ir inovatīva, izglītības standartiem atbilstoša mācību satura izstrāde, mācību līdzekļu un jaunāko izglītības tehnoloģiju integrācija mācību procesā, ko jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1992. gadā atzinīgi novērtē skolas un skolotāji visā Latvijā. "Lielvārds" ir viens no lielākā Latvijas izglītības foruma "Iespēju tilts" idejas autoriem un organizatoriem, arvien tiecoties veicināt labas un visiem pieejamas pārmaiņas Latvijas izglītībā.

Pilna pasākuma programma un plašāka informācija par reģistrāciju: http://iespejutilts.lv

Forumu organizē izglītības uzņēmums “Lielvārds” sadarbībā ar Liepājas pilsētas izglītības pārvaldi un Izglītības tehnoloģiju asociāciju.

Pievieno komentāru

Liepājā