Jau otrdienas vakarā notiks zemledus makšķerēšanas sacensības ''Liepājas Stinte''

Iepriekš neparedzamu laika apstākļu dēļ tiek pārceltas zemledus makšķerēšanas sacensības “Liepājas Stinte 2018”. Sacensības uz Tirdzniecības kanāla ledus notiks jau otrdien, 23.janvārī, no pulksten 18 līdz 22, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību daļa.

Ņemot vērā objektīvo informāciju un laika prognozes, sacensību rīkotāji ir pieņēmuši lēmumu sacensības organizēt jau otrdien, tādā veidā tematiski ieskandinot tradicionālo pasākumu “Stinšu svētki Liepājā”, kas notiks 27.janvārī Juliannas pagalmā, Friča Brīvzemnieka ielā 7.

Sacensību dalībnieki ar detalizētu informāciju var iepazīties www.sofijaslaivas.lv vai zvanot pa tālruni 29339677 (Turaids Šēfers) vai 25126460 (Danis Meijers). Dalībai zemledus makšķerēšanas sacensībās vēl var pieteikties otrdienas laikā līdz sacensību sākumam.
 
Sacensības tiek organizētas, lai popularizētu makšķerēšanu kā dabai un videi draudzīgu sportiska rakstura vaļasprieku, veicinātu makšķernieku savstarpējo saskarsmi un vienotību, kā arī prezentētu Liepāju un Liepājas ezeru kā lielisku makšķerēšanas vietu Latvijā.
 
Makšķerēšanas sacensības ''Liepājas Stinte 2018'' tradicionāli organizē Liepājas pilsēta sadarbībā ar SIA T&P ''Sofijas laivas''.

Pasākums ''Stinšu svētki'' 27.janvārī no pulksten 11 notiks bez izmaiņām. Svētku laikā notiks muzikālie priekšnesumi Kristapa Šēnberga un grupas ''Radio Orchestra'' vadībā un grupas ''Sudden Lights'' izpildījumā. Pasākuma vadītājs šogad būs Egons Reiters. Apmeklētāji varēs vērot vides dejas performances vairāku laikmetīgās dejas dejotāju sniegumā, klausīties elektroniskās dzejas lasījumu lāzeru pavadībā un apskatīt 3D projekciju akvāriju. Pasākuma noslēgumā pulksten 17 uzstāsies grupa Astro’n’out.

Pievieno komentāru

Liepājā