Jānis Vilnītis aicina uz sarunu par liepājniekiem un Liepāju

Pilsētā redzami aicinājumi trešdien, 16. novembrī, pulksten 19 bijušajā kinoteātrī Graudu ielā 36/38 uz sarunu "par liepājniekiem un Liepāju bez politikas". Aicinātāji – Jānis Vilnītis ar četriem kolēģiem, vēsta portāls ''IrLiepāja.lv''.

''Tās varētu būt divas stundas brīvā, nepiespiestā formā, bez iepriekš režisētiem rāmjiem un priekšlasījumiem no tribīnes, uzklausot un iesaistot liepājniekus. Tā būs atbilde uz jautājumu, vai nepieciešams spert nākamo soli," sarunas nepieciešamību un mērķus skaidro J. Vilnītis.

Jautājumu, kāpēc J. Vilnītis ar domubiedriem plāno dibināt biedrību, nevis partiju, deputāts skaidro: ''Partijas cilvēkos rada alerģiju, ar tām neviens vairs negrib saistīties. Domāju, nav jāskaidro, kāpēc. Formāli nodibināt biedrību nebūtu problēma. Jautājums ir – kāpēc to darīt? Būt domē mums nav pašmērķis, un arī neko mākslīgi darīt nevajag. Ja liepājnieki uzskata, ka jāturpina tiem, kas divdesmit gadus jau te saimnieko, ja neko citu nevajag, tad mums ir jāprot pielikt punktu.''

Pievieno komentāru

Liepājā