Jānis Skutelis atgriežas Liepājā ar jaunu stāvizrādi "Splendid"

30.novembrī pulksten 19 LOC Rožu zālē viesosies Latvijā populārais komiķis Jānis Skutelis ar Stand Up Comedy izrādi „SPLENDID”, kas ir komiķa jaunākais veikums šajā žanrā.

Viss sākās ar “Mhmm” 2009. gadā, turpinājās ar “Love” 2010., ar “Paranoja” 2011., pērnais gads aizvadīts “Optimistika” zīmē, bet šis ir „SPLENDID” gads!

Stand-up Comedy "SPLENDID"* ir jaunākā Jāņa Skuteļa stāvizrāde**, kas, kā jau vēsta pārlieku ambiciozais nosaukums, ir plānota kā kas patiešām lielisks. Lieliskuma deficīts ikdienā tiks mazināts caur absurdu, likumsakarību, nejaušību un sakritību iztirzāšanu, mēģinot atbildēt uz mūžīgajiem jautājumiem "kas es esmu?", "kāpēc ir citi? " un "… ja viss notiek leģitīmi, kāpēc gan ne?".

Pēc Jāņa Skuteļa vārdiem, katra jauna stāvizrāde, ir ļoti īpašs un satraucošs notikums, jo darba process katru reizi ir atšķirīgs un iepriekšējā pieredze ne vienmēr spēj sniegt vajadzīgās atbildes. Līdz ar to katra reize ir kā pirmā reize, un pirmā reize vienmēr ir īpaša reize.

„Vēl viena svētku diena izrādes apmeklētāju dzīvē – tas ir tas, ko ar šo izrādi es vēlos panākt,” skaidro SPLENDID autors, režisors un “aktieris” Jānis Skutelis. Sarunas tēmas stāvizrādē ir svētkiem atbilstošas – „vai jāmaina valsts himna?”, „kāpēc tik katastrofāli trūkst laika?”, „vai modernās tehnoloģijas mums palīdz to ietaupīt?” un „kas es tāds, lai par to visu spriestu?”.

Biļetes uz svētku pasākumiem ir nopērkamas "Biļešu serviss" kasēs.

Aigars Kārkliņš
Liepājas Olimpiskais centrs
Kultūras projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Liepājā