Ja šogad notiktu "Klusuma festivāls", tad "Improvizācijas skatuve" varētu būt šāda…

Ceturtdien, 27.augustā, pulksten 19 Liepājā kultūras interesenti aicināti uz projekta “Pastnieka mājas studijas sarunas” ceturto sarunu vakaru  restorāna “Pastnieka māja” dārzā, informē pasākuma pārstāve Ineta Stadgale.

Pirms gada Liepāja veiksmīgi pieteica sevi ar jaunu potenciālu tradīciju - notika pirmais “Klusuma festivāls”. Tā organizētāju Toma Gineiša, Edmunda Aizkalna un viņu komandas iecerēta tika radīta “mierīga un akustiski muzikāla koncerta vide”, kurā festivāla viesi varēja divu dienu garumā “atkāpties no aktīvās ikdienas, lai apzināti atpūstos mierā ar sevi”. Mūziķu, skatītāju, dzejnieku, mākslinieku, sportistu, meditācijas un apzinātības praktizētāju klātbūtnē atdzīvojās un apdzīvojās Dienvidu forti.

Viena no festivāla skatuvēm bija veltīta bardu mūzikai un dzejai. Projekta pasākumā “Ja šogad notiktu “Klusuma festivāls”, tad “Improvizācijas skatuve” varētu būt šāda…” būs mazāk sarunu nekā ierasts, taču vairāk dzīvas mūzikas un dzejas.  Skatuves norises, tāpat kā pāgājušogad,  vadīs Valdis Skujiņš, un uzstāsies vairāki pirmā festivāla dalībnieki – Ainars Pūpols, Linda Skranda, Ineta Stadgale, Linda Kilevica. “Vienkārši radās nostalģija pēc šāda mierpilnas noskaņas pasākuma, priecājos, ka Valdis Skujiņš un pārējie pagājušā gada “Mazās skatuves” dalībnieki no Liepājas atsaucās,” stāsta projekta vadītāja I.Stadgale. Projekta “Improvizācijas skatuves” koncertā piedalīsies arī dzejnieces Jana Egle, Dace Pūre, viesdzejnieks Baltjancis, mūziķi Matīss Pavītols, Inese Muižniece, Simona Rača, Jānis Rūcis, entnomūziķe Igeta Ozoliņa.

Projektu realizē biedrība “Sabiedrības attīstības centrs” ar Liepājas Kultūras pārvaldes finansiālu atbalstu. Pasākuma filmēšanu nodrošinās “Sabiedrisko mediju biedrība”.

Pievieno komentāru

Liepājā