J. Neimanis: "Lagzdiņa publiskie izteikumi ir meli!" 1

Liepājas arodbiedrību centra vadītājs Jānis Neimanis vēstulē portālam tieši tā arī raksta. Viņš pauž sašutumu par Tautas partijas deputāta, liepājnieka Jāņa Lagzdiņa izteikumiem "Neatkarīgajā". Intervijā laikrakstam Lagzdiņš pauž, ka arodbiedrības Satversmi cenšas uzlabot kāda saimnieciska grupējuma interesēs.

"Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) un tās vairāk nekā 150 000 biedru vārdā kategoriski noraidu laikrakstā "Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai" 31.marts publicētajā intervijā pausto Tautas Partijas deputāta Jāņa Lagzdiņa viedokli, ka LBAS iniciatīva uzlabot Satversmi tiek realizēta kāda finanšu vai saimnieciska grupējuma interesēs. Šāds apgalvojums ir meli un centieni diskreditēt arodbiedrību aktivitātes parakstu vākšanas laikā," raksta J. Neimanis.

J. Neimanis portālam paskaidroja, ka nepieciešamība grozīt Satversmi ir tautas neapmierinātības ar Saeimas darbību sekas. Tikai iespēja atlaist Saeimu došot iespēju vēlētājiem uzraudzīt deputātus visu laiku.

Arodbiedrību līderis portālam sacīja, ka pati Tautas partija ir šaura saimnieciskā grupējuma interešu aizstāve, iespējams, tādēļ nespēj citādi uztvert jebkādus centienus likumdošanas jomā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Viņa

Oranžie uztraucas, ka tik viņus nenogrūž no troņa, kur šamie tik omulīgi jutušies. Suns zina, ko ēdis....

pirms 13 gadiem, 2008.04.04 11:53

Liepājā