J.Gaiļa būdai Dzintaru ielā piestiprina slotu 2

Pie Liepājas nesakoptākā īpašuma Dzintaru ielā 2 šodien konkursa "Liepāja pucējas" žūrijas komisija piestiprināja slotu, vēstī Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciālists Edgars Lākutis. Īpašums pieder Liepājā pazīstamam namīpašniekam Jānim Gailim. Aizvadītajā vasarā Liepājas koka apbūvei raksturīgā ēka cieta ugunsgrēkā, tāpēc tā tagad ir avārijas stāvoklī.

J.Gailis portālam skaidroja, ka namu neatjauno, jo tas esot pārāk dārgi un grasoties to pārdot. Jāteic šādus apgalvojumus uzņēmējs izteicis arī iepriekš, pirms gada.

"Pie tā, ka namu nevar atjaunot vainojama pašvaldība, kas noteica, ka viena nama puse ir kultūras un vēstures piemineklis, kas būtiski sarežģī nama rekonstrukciju," portālam uzsvēra J.Gailis.

Deviņdesmito gadu vidū, kad J.Gailis vēl aktīvi darbojās politikā, viņam piederēja kāds divstāvu koka nams Ganību ielā, kas no nekopšanas apgāzās un aizšķērsoja brauktuvi.

Aptaujātie liepājnieki portālam pieļāva, ka uzņēmējs gaida arī Dzintaru ielas 2 nama sabrukšanu, lai varētu to likvidēt un pēc tam veiksmīgi pārdot zemes gabalu bez apgrūtinājuma.

Nominācijā "Sakoptākā iestāde" tika apbalvots SIA "Liepājas ūdens" Ventas ielā 11/17.

Tradicionāli noteiktas arī sakoptākās daudzdzīvokļu ēkas. Jaunliepājā par tādu atzīta māja Nākotnes ielā 17, bet Vecliepājā Dzintaru ielā 6 un Rimbenieka ielā 2.

Nomināciju "Sakoptākais savrupnams" šogad ieguvuši trīs nami – "Barona apartamenti" Barona ielā 11, kā arī ēkas Pļavu ielā 120 un Kviešu ielā 31a.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nu bet

kur tad ir stāsts par tiem, kam iedeva pilsētas karogu?

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 16:45

madamLiepkoks

Gaiļa portrets arī labs, bet ne jau viņam to slotu stiprina. priecātos redzēt arī pašu māju :)

pirms 12 gadiem, 2008.11.12 23:15

Liepājā