Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izveidota Liepājas pilsētas pašvaldības Krīzes vadības grupa

Liepājas pilsētas dome šodien nolēma izveidot Liepājas pilsētas pašvaldības Krīzes vadības grupu.

Krīzes vadības grupu vadīs Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis (LRA) un tajā iekļauts arī domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš (Liepājas partija), domes priekšsēdētāja vietnieks kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis (LRA), domes priekšsēdētāja vietnieks stratēģiskās plānošanas jautājumos Uldis Sesks ("Liepājas partija") un Liepājas pilsētas pašvaldības izpilddirektors Ronalds Fricbergs, vēsta LETA.

Krīzes vadības grupas sēdēs pastāvīgi pieaicinātās personas būs pašvaldības izpilddirektora vietnieks būvniecības jautājumos Didzis Jēriņš, domes priekšsēdētāja biroja vadītāja Agija Tērauda, Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne, pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas vadītāja Elīna Tolmočova.

Krīzes vadības grupas sēdes protokolēs Tērauda. Krīzes vadības grupas locekļiem būs lēmumu pieņemšanas tiesības. Pēc nepieciešamības Krīzes vadības grupa uz sēdēm varēs pieaicināt arī citus speciālistus.

Krīzes vadības grupas sēdes tiek organizētas katru darba dienu vai pēc nepieciešamības biežāk, izmantojot attālinātas komunikācijas rīkus, piemēram, "Jitsi", "Zoom Meeting", "Cisco webex" un citus.

Krīzes vadības grupā pieņemtie lēmumi tiek nosūtīti un ir saistoši iestādēm un institūcijām, uz kurām tie attiecas.

Jau ziņots, ka jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 pēdējā diennaktī apstiprināta vēl 24 cilvēkiem, līdz ar to kopumā valstī saslimis 221 cilvēks, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

No 13.marta līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Pievieno komentāru

Liepājā