Izveido skolu jaunajām ģimenēm

28. oktobrī pulksten 11 Vērgales ielā 1/1, Liepājā, bērnu un jauniešu kluba „Pēcskolas” telpās, notiks pirmā nodarbība kopā ar fizioterapeiti Solveigu.

„Ģimeņu skoliņa” ir interešu centra „Pēcskola” jauns projekts, kuru finansiāli atbalsta Liepājas pilsētas dome. “Nepieciešamība pēc projekta realizācijas radās, jo bērnu un jauniešu kluba „Pēcskola” dalībnieki, kuri apmeklē to jau sešus gadus, ir izauguši un kļuvuši par jaunajiem vecākiem,” pamato “Pēcskolas” valdes priekšsēdētāja Inita Bišofa. Lai dotu iespēju apgūt zināšanas, prasmes un iemaņas, kas nepieciešamas jaunajiem vecākiem, uzsākts šis projekts.

Jau ir apkopoti pirmie anketēšanas dati, kuri liecina, ka galvenais jauno māmiņu zināšanu avots par bērnu kopšanu, aprūpi un audzināšanu ir masu mēdiji. Tikai viens no respondentiem nosauc, ka tas ir speciālists – bērna terapeits. Savukārt par nepieciešamo atbalsta veidu jaunās māmiņas nosauc gan tikšanās ar jaunām māmiņām, gan tikšanās ar speciālistiem māmiņu skoliņā.

Pirmajā reizē tiks apkopota arī informācija un izdiskutēts par nākošajām apmācību reizēm, jo paredzēta gan sadarbība ar fizioterapeitu un psihologiem, gan apmācība par pirmo palīdzību, kas attiecas uz zīdaiņu vecumposmu. Visi jaunie vecāki, kuri vēlas piedalīties „Ģimeņu skoliņas” nodarbībās, tiek laipni aicināti interesēties pie Daces Vilemsones, zvanot pa tālruni 26533069 vai rakstot uz e-pastu dacuxv@inbox.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā