Izvāc savu laiku nokalpojušos elektrostabus

Ielu apgaismojuma uzturēšanas darbu laikā SIA "Vega-1" pēc Komunālās pārvaldes pasūtījuma ir sākusi veco pilsētas apgaismojuma un elektrolīniju stabu izrakšanu un utilizēšanu, informē SIA "Komunālā pārvalde" sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Pirms Jāņiem un šajā nedēļā kopumā jau likvidēti 20 dzelzsbetona stabi, kas bojāja pilsētas izskatu.  Dienvidrietumu mikrorajonā iekšpagalmā pie bērnu laukuma, pie veloceliņa un citās vietās ir izņemti deviņi stabi, bet Meldru ielā netālu no CSDD – 11 stabi.

Tā kā tie ir tehniski nolietojušies un vairs nav izmantojami, uzņēmumam "Vega-1" šādus betona stabus atļauts pārstrādāt jeb utilizēt, informē pārvaldes vecākais elektroinženieris Mārtiņš Zalonskis.

Darbus ir plānots turpināt.

Komunālā pārvalde aicina iedzīvotājus palīdzēt fiksēt vietas, kur dažādu iemeslu dēļ no agrākajiem laikiem vēl palikuši/rēgojas veci/bojāti/neizmantoti pilsētas apgaismojuma vai elektroapgādes tīkla dzelzsbetona vai metāla stabi. Par pilsētā pamanītajiem šādiem objektiem  iedzīvotāji ir aicināti ziņot uz Komunālās pārvaldes mobilo tālruni 22011963, uz kuru zvanītājam atbildēs uzņēmuma sekretāre lietvede (darba laikā), savukārt ārpus darba laika zvans būs pāradresēts uz automātisko atbildētāju.

Bez minētā mobilā tālruņa, iedzīvotājiem iespējas sazināties  ar fiksētā tālruņa 634 80751 (arī automātiskais atbildētājs) starpniecību.

Jautājumus un priekšlikumus ikviens var rakstīt arī uz epastu: kp@e-liepaja.lv.

Informācija tiks apkopta, izvērtēta un nevajadzīgie stabi izrakti un aiztransportēti prom.

Pievieno komentāru

Liepājā