Izstrādāts jauns pasažieru autobusa maršruts 1

Liepājas Domes Satiksmes infrastruktūras daļa sadarbībā ar akciju sabiedrību “Liepājas autobusu parks” ir izstrādājusi jaunu pilsētas autobusu maršrutu, vēstī domes sabiedrikso attiecību speciālists Aigars Štāls.

Maršruta izveidošanas mērķis ir savienot Karostas un Tosmares mikrorajonus ar Ezerkrasta 1 rajonu. Tas izveidots saskaņā ar iedzīvotāju aptauju.

Autobuss jaunajā maršrutā kursēs pa šādu maršrutu: Pulkveža Brieža iela – Cukura iela – Pulvera iela – Ventspils iela – Mucenieku iela – Raiņa iela – Lielā iela – Kūrmājas prospekts – K.Ūliha iela – Klaipēdas iela – Tukuma iela – Dzērves iela.

Jauna autobusa maršruta izveides mērķis ir paātrināt iedzīvotāju nokļūšanu no Tosmares rajona līdz pilsētas centram, sasaistīt Tosmares rajonu ar pilsētas dienvidrietumu rajonu, kā arī Klaipēdas ielu ar Ezerkrasta 1 rajonu, kas līdz šim nav bijis savienots ne ar vienu sabiedriskā transporta maršrutu.

Ieviešot jauno maršrutu, būtu novērstas nepilnības, ar kurām saskaras Ventspils ielas apkaimē un Velnciemā dzīvojošie un strādājošie cilvēki, uzskata Satiksmes infrastruktūras daļas speciālisti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kakjis

super - beidzot es uz darbu no ventspils ielas varēšu aizbraukt kā normāls cilvēks :)

pirms 13 gadiem, 2008.04.24 15:00

Liepājā