Izstādē "Ražots Liepājā" piedalīsies vairāk nekā 150 uzņēmumi

Provizoriskā informācija liecina, ka marta sākumā, 6.martā un 7.martā, notiekošajā izstādē "Ražots Liepājā" piedalīsies vairāk nekā 150 uzņēmumi. Pieteikumu pieņemšana noslēgsies 9.februārī, un gaidāms, ka šīs nedēļas laikā dalībnieku skaits var vēl pieaugt, intervijā "Rietumu radio" atklāja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija).

"Šis būs patiešām vērienīgs pasākums, kurā liepājnieki un tuvākā reģiona iedzīvotāji varēs iepazīties ar Liepājā strādājošajiem uzņēmumiem un šeit saražoto preču klāstu," sacīja Sesks. "Izstāde būs lieliska iespēja uzņēmējiem ne tikai uzrunāt iedzīvotājus un parādīt sevi potenciālajiem darbiniekiem, bet arī iepazīties ar citiem uzņēmējiem un atrast jaunus sadarbības partnerus."

Dalību izstādē apstiprinājuši arī tādi uzņēmumi kā "Scan Plast", "Ulda Pīlēna birojs", "Jensen Metal", "Tonus Elast", "Cotton Club", kā arī daudzi mājražotāji, tekstila nozares uzņēmumi un pārtikas preču ražotāji, sacīja Sesks, piebilstot, ka piedalīsies arī Liepājas ostas uzņēmumi, "kuru darbība iedzīvotājiem bieži vien ir neizprotama".

Izstādes laikā paredzētas arī dažādas uzņēmējiem domātas diskusijas un semināri, sacīja Sesks.

Liepājas pilsētas dome izstādi "Ražots Liepājā" organizē jau trešo reizi. Tās galvenais mērķis ir parādīt daudzpusīgo Liepājas uzņēmējdarbības klāstu un potenciālu. "Ražots Liepājā" mūspuses uzņēmējus vienkopus pulcējis arī 2011. un 2013.gadā.

Pievieno komentāru

Liepājā