Izstādē apskatāma laiva Ērika Pudzēna piemiņai

Šodien, 6. augustā, pulksten 17 Liepājas Latviešu biedrības namā tiks atklāta "FonArtGroup" izstāde "F.A.G.-2", informē Liepājas Latviešu biedrības nama kultūras darba menedžere Iveta Jēkabsone.

"FonArtGroup" ir nesen nodibināta Liepājas mākslinieku  radošā apvienība. Kā vienotai grupai 2012. gada augustā Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā bija debijas ekspozīcija.
 
Izstādes nosaukums "F.A.G.-2" ir apliecinājums tam, ka mākslinieku grupa turpina savas aktivitātes, pilnveidojot stilistiku un tēmu emocionālo piesātinājumu.

Ekspozīcijā iekļauti Ivonnas Kalitas, Dinas Danosas, Iritas Timbras, Ulda Rubeža un Gunta Otaņķa darbi, kas veidoti eļļas, akrila, kā arī jauktajā tehnikā.
   
Izstādes apmeklētājiem tiek piedāvātas gleznas, kurās atpazīstamas formas un parādības mijas ar krāsu laukumu nosacītību - personīgās pieredzes un vispārinājuma apvienojumu.
   
"Ieejot Izstāžu galerijā, skatienu piesaista kāds īpašs izstādes objekts- zvejnieku laiva. Iekārtojot izstādi, mākslinieku grupu pārsteidza skumja ziņa par tuva drauga un mākslinieka Ērika Pudzēna pēkšņo bojāeju," paskaidro I. Jēkabsone

Tā kā savulaik Uldis Rubezis, kurš ir arī Ērika kursabiedrs, savā īpašumā bija iegādājies viņa laivu, tad radās doma pieminēt bojā aizgājušo draugu publiski un izrādīt cieņu pret mākslinieku, novietojot laivu Izstāžu galerijā. Laiva- kā labs simbols mākslinieka Ērika Pudzēna aiziešanai Mūžībā. Laiva- kā vienojošs elements, kas sasaista kopā visus izstādē eksponētos darbus.

Interesenti laipni aicināti apskatīt izstādi līdz 31.augustam Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā.
   

Pievieno komentāru

Liepājā