Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsolīs divus īpašumus Liepājas centrā

Izsolē plānots pārdot domājamās daļas no diviem īpašumiem Liepājas centrā, Peldu ielā 11 un Zivju ielā 5, liecina "Latvijas Vēstnesī" publicētā informācija.

Abu maksātnespējīgās SIA "Stārķis un Ko" īpašumu izsole plānota 30.septembrī.

Otrajā izsolē ar augšupejošu soli tiek izsolīts puse domājamo daļu no nekustamā īpašuma Peldu ielā 11, kas sastāv no trīs vecās apbūves daudzdzīvokļu mājām un zemesgabala ar kopējo platību 613 kvadrātmetri. Izsoles sākumcena ir 46 500 lati.

Pirmajā izsolē ar augšupejošu soli tiek izsolītas domājamās daļas no nekustamā īpašuma Zivju ielā 5, kas sastāv no četrstāvu komerciāla rakstura un dzīvokļu ēkas ar pagrabu, kā arī zemesgabala ar kopējo platību 521 kvadrātmetrs. Izsoles sākumcena ir 164 000 latu.

Abas izsoles notiks maksātnespējas administratora Jura Ķestera prakses vietā Rīgā, Zirgu ielā 3-1.

Abos nekustamajos īpašumos telpas izmanto dažādi pakalpojumu sniedzēji un tirgotāji.

 

Pievieno komentāru

Liepājā