Izsludina pieteikšanos gidu kursiem

Līdz 9.martam iespējams pieteikties Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja organizētajos gidu kursos.

Nodarbības notiks katru nedēļu otrdienu un ceturtdienu vakaros, un pirmā lekcija būs 10.martā. Kursos plānotas kā teorētiskas lekcijas par gida darba specifiku, tā arī lekcijas par Liepājas un Karostas vēsturi, arhitektūru, ostas attīstību un mācību ekskursijas. Esošajiem un topošajiem gidiem būs iespēja tikties ar Liepājas domes un Kultūras pārvaldes pārstāvjiem, noklausīties gan Liepājas vēsturnieku un dažādu nozaru profesionāļu, gan arī citu, visā Latvijā atzītu, speciālistu lekcijas. Gidu kursu nodarbības var būt interesantas arī tiem, kas tuvākajā nākotnē neplāno vadīt ekskursijas tūristiem, jo par atsevišķu samaksu ikvienam interesentam būs iespēja noklausīties atsevišķas lekcijas vai piedalīties mācību ekskursijās.

Pēc sekmīgi nokārtota teorētiskā un praktiskā eksāmena gidu kursu dalībnieki iegūs Liepājas gida sertifikātu. Īpaši aicināti pieteikties potenciālie gidi, kuri pārvalda kādu svešvalodu.

Pieteikšanās pa tālruni 634 80808, 29402111 vai pa e-pastu info@liepaja.travel. Vairāk informācijas vietnē www.liepaja.travel.lv.

Agita Vucena
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs

Pievieno komentāru

Liepājā