Izkrata uz Mauritānijas robežas

Liepājnieces Zane Laimiņa un Ieva Lāce piektdien nokļuvušas Naukšotā, kas jau ir Mauritānijas teritorijā. Abām meitenēm ar iekļūšanu šajā valstī problēmas nav radušās. Arī Zigis turas braši.

Savā mājaslapā liepājnieces, kuras turpina startēt populārajā rallijreidā “Plimuta–Bandžula 2007”, vēsta, ka aiz muguras ir jau trīs dienas tuksnesī, daudz piedzīvojumu un pārdzīvojumu. Ar iekļūšanu Mauritānijā viņām nav radušās nekādas problēmas – uz robežas gan pavadījušas veselu dienu.
Robežpunktā liepājnieces saskārušās ar nopietnu “alkohola kratīšanu”. Tas ticis atrasts visām ekipāžām. Liepājniecēm vajadzējis šķirties no divām spāņu “Sangrijas” pudelēm. “Katrs atpirkās, kā vien mācēja. Daži dāvināja robežsargiem suvenīrus, citi deva naudu, mums pietika ar smaidu. Puišu vodka bija salieta minerālpudelēs, ko, par laimi, “šokolādes” sargi neatklāja,” mājaslapā raksta meitenes.
Tuksneša meiteņu Zigim – vairāk nekā 20 gadu vecajam “žigulim” – nolūzis stienis, kas satur aizmugurējās “ķegas”. Ar latviešu puišu palīdzību meitenes varējušas turpināt ceļu pretim rallijreida galapunktam.
Interesants starpgadījums bijis rallijreida sākumā Frankfurtes lidostā. Pasaules apceļotājs Jānis Vaišļa, kurš filmē meiteņu gaitas Āfrikā, trīs reizes izsaukts pie drošības dienesta, – meitenes viņa somā, filmētājam nezinot, bija ielikušas brīnumsvecītes, ko tuksnesī dzimšanas dienas svinību laikā ieliktu vafeļu kūkā.

Pievieno komentāru

Liepājā