Izglītības ministrs: Vilnītis ir pietiekami nopietns RP pašvaldību ministra kandidāts

Reformu partijas valdes loceklis, Liepājas domes deputāts Jānis Vilnītis ir viens vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata kandidātiem un pietiekami nopietns, - intervijā Latvijas Radio šorīt sacīja izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (RP).

Jau ziņots, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs nolēmis pamest ministra amatu ar šā gada 1.decembri. Ministrs šādu lēmumu pieņēmis, jo savu turpmāko profesionālo darbību nesaista ar politiku. "Sākoties aktīvam 12.Saeimas priekšvēlēšanu ciklam, saprotu, ka mana izpratne par mērķiem un paveicamajiem uzdevumiem ministra amatā aizvien vairāk atšķirsies no Reformu partijai nepieciešamā kursa," skaidro ministrs.

Tāpēc turpmākajos mēnešos reformas, kas joprojām ir veicamas, nebūs populāras un nebūs arī iespējamas partneru atbalsta trūkuma dēļ, norāda politiķis.

Vilnītis piektdienas vakarā gan aģentūrai LETA neapstiprināja kuluāros izskanējušās runas, ka viņam būtu piedāvāts ministra amats. "Tās ir spekulācijas. Partijas valdē šāds jautājums nav skatīts," norādīja Vilnītis. Jautāts, vai partijas kuluāru sarunās viņš tomēr varētu būt minēts kā iespējamais ministra kandidāts, Vilnītis sacīja, ka atsakās komentēt šo jautājumu.

Pievieno komentāru

Liepājā