Izdemolēta jaunizbūvētā Liepājas ezera laipa 1

Naktī uz ceturtdienu Liepājā izdemolēta jaunizveidotā Liepājas ezera laipa, kas atrodas Eduarda Tisē ielas galā un ved uz putnu vērošanas torni, informē Dabas aizsardzības pārvaldes Sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Ratkeviča.

Dabas aizsardzības pārvalde ziņojusi Valsts policijai. Pašreiz tiek aprēķināti zaudējumi un tiks ierosināta krimināllieta, informē Ratkeviča.

Viņa pastāstīja, ka laipu un torni Dabas aizsardzības pārvalde nodevusi ekspluatācijā šovasar jūlijā, kad Liepājas iedzīvotāju un visas sabiedrības rīcībā nonāca dabas infrastruktūra, kas deva iespēju baudīt Liepājas ezera dabu un vērot putnus dabas liegumā «Liepājas ezers».

Laipa ir iecienīta pastaigu vieta ģimenēm ar bērniem, citiem dabas vērotājiem, bet diemžēl arī vandāļi un huligāni šeit uzdarbojas ne pirmo reizi. Šoreiz nodarītais postījums ir īpaši liels.

Dabas aizsardzības pārvalde lūdz padomāt par to, ka dabas takas, torņi un cita jaunā infrastruktūra ir visas sabiedrības ieguvums un īpašums, un arī vandāļu nodarītie zaudējumi ir kaitējums visai sabiedrībai - diemžēl kāda cita plānotā dabas aizsardzības vai infrastruktūras izveides aktivitāte netiks realizēta, jo nāksies ieguldīt līdzekļus laipas atjaunošanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā