Ivo Fomins Vecgada dienā dziedās tirdzniecības centrā "XL Sala"

Vecgada dienā, 31. decembrī, Liepājas tirdzniecības centrs „XL Sala” liepājniekiem un pilsētas viesiem svētkos dāvina Ivo Fomina koncertu.

Svētku koncerts notiks pulksten 15 lielveikalā „XL Sala”, Klaipēdas ielā 62. Tā būs lieliska iespēja ikvienam iesildīties Jaungada sagaidīšanas svinībām, informē pasākumu aģentūras "Lemon Pepper Events" vadītāja Laura Škuberte-Sudmale.

„Šis būs akustisks un mīļš koncerts, kurā izpildīsim pašas labākās dziesmas no mūsu repertuāra, veldzēsimies atmiņās un atcerēsimies arī dziesmas par ziemas tēmu,” sola mūziķis Ivo Fomins. Koncertā varēs ne tikai dziedāt līdzi pazīstamām melodijām, bet atraktīvākajiem klausītājiem būs arī lieliski pārsteigumi.

„Vecajā gadā izvērtējam, ko esam paveikuši, kas bijis labs, bet kas slikts un Jaunajā gadā mēģinām īstenot vēl neizdarītus darbus un uzsākt jaunas lietas”, cerību pilns ir rokmūziķis. „Koncerts tirdzniecības centrā „XL Sala” būs forša vieta, kur visiem satikties, novēlēt laimīgu Jauno gadu un pie reizes paklausīties mūziku, kas nāk no sirds,” uzsver Fomins. Ieeja pasākumā bez maksas.

Tirdzniecības centrs „XL Sala” novēl visiem laimīgu Jauno 2016. Pērtiķa gadu! Koncertu organizē pasākumu aģentūra „Lemon Pepper Events”.

Pievieno komentāru

Liepājā