Ivars Lūsis krāmējas ar atlūgumu 2

Liepājas teātra direktors Ivars Lūsis 11. septembrī paziņoja, ka turpmāk vairs nevēlas pildīt savus amata pienākumus un iesniedzis atlūgumu, bet tagad paņēmis to atpakaļ. Tomēr izsludinātajā teātra direktora amata konkursā nav vēl pieteicies.

Liepājas kultūras pārvaldes vadītāja Lelde Vīksna skaidro, ka atlūgumam ir tikai informatīvs raksturs, tam nav juridiska spēka, jo valdes locekļus ieceļ un atceļ SIA "Liepājas teātra" padome.

Padome, ievērojot I. Lūša izteikto vēlmi atstāt direktora amatu, izsludinājusi konkursu, uzskākot meklēt jaunu direktoru.

I. Lūsis stāsta, ka pēc atlūguma iesniegšanas esot pārdomājis, savu lēmumu mainījis un atlūgumu paņēmis atpakaļ.

L. Vīksna apstiprina, ka I. Lūsis savu lēmuma maiņu viņai personīgi ir paziņojis. I. Lūsim šajā situācijā būtu jāinformē arī SIA "Liepājas teātris" padomi, skaidro Liepājas kultūras pārvaldes vadītāja.

L. Vīksna uzskata, ka teātra direktors visticamāk nebūs I. Lūsis, un piebilst: "Tā nav nopietna attieksme – vienu dienu iesniegt atlūgumu, tad atkal to ņemt atpakaļ."

Pievieno komentāru

Komentāri 2

IVARS

vajag rakstīt finanšu atskaiti - rakstu atlūgumu. ceru, ka nepieņems, bet nekā - nelūdz un pasūta. GRIBU ATPAKAĻ, GRIBU KĀ ĒST, DODIET MAN BŪT PAR DIREKTORU!

pirms 12 gadiem, 2008.10.28 22:09

Oskars

...jā, tā nav nopietna attieksme!!! Zinu no personīgās pieredzes...attieksme ir ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa:)

pirms 12 gadiem, 2008.10.27 16:57

Liepājā