Īpašā treniņā gatavosies ziemas peldēšanas sacensībām

Līdz 2016. gada Liepājas pirmajām tautas sporta sacensībām palicis nedaudz vairāk par nedēļu, un tā organizatori aicina ziemas peldēšanas entuziastus uz  īpašu treniņu, lai sagatavotos Latvijas roņotāju augstākā līmeņa pasākumam – “Liepājas VeloRoņa kauss 2016”. Reģistrēties sacensībām, kuras norisināsies 23. janvārī, iespējams mājaslapā veloronis.lv līdz 18. janvārim, informē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas kluba “VeloRonis” valdes priekšsēdētāja Inga Krivcova.

Ziemas peldēšanas atklātā čempionāta pirmssacensību bezmaksas treniņš norisināsies svētdien, 17. janvārī, pulksten 14:00 atpūtas vietā “Beberliņi” pie “BB WakePark”. Dalībniekiem būs iespēja ņemt dalību āliņģa sagatavošanā un organizatoru vadībā pareizi iesildīties, atsildīties, kā arī piedalīties ziemas peldē un pēc tam izkarsēties karsta ūdens baļļā. Lai nenosaltu rokas, kājas un varētu pilnībā izbaudīt peldi, organizatori norāda, ka ieteicams uz treniņu līdzi ņemt divus dvieļus, vilnas zeķes un peldčības, lai ir komfortabli, kā arī, protams, peldkostīmu, cepuri vai peldcepuri, lai nesalst ausis.

“Ziemas peldētājs ir norūdījies, mazāk slimo un ir mundrs, tāpēc, lai saprastu šīs izjūtas, ikviens ir aicināts atnākt uz 17. janvāra koptreniņu,” sākt rūdīties aicina viena no sacensību organizatorēm un aktīva ziemas peldētāja Inga Krivcova. “Arī “Liepājas VeloRoņa kausa” jaunais sauklis skan: “Norūdījies dzīvo vesels!””

Savukārt nākošnedēļ, 23. janvārī, pulksten 12 Beberliņu ūdenskrātuvē norisināsies ziemas peldēšanas atklātais čempionāts "Liepājas VeloRoņa kauss 2016", kurā var piedalīties ikviens dalībnieks, kurš līdz 18. janvārim pieteicies kādai no 5 distancēm mājaslapā veloronis.lv vai iesniegs aizpildītu reģistrācijas anketu pasākuma dienā klātienē, lai gan tad dalības maksa būs dubulta.

Kā norāda ziemas peldēšanas atklātā čempionāta organizatori, tad visu distanču dalībnieki saņems starta komplektu ar atbalstītāju veltēm, bet maksas distanču dalībnieki piedalīsies arī loterijā, kurā būs iespējams vinnēt velosipēdu, jo aktīvo, sportisko un dzīvespriecīgo liepājnieku klubu vieno roņošana un/vai velobraukšana ikdienā un atpūtā.

Reģistrācija un sacensību nolikums mājaslapā veloronis.lv.

"Liepājas VeloRoņa kausu" organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “VeloRonis” ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes un Vides un sabiedrības līdzdalības daļas atbalstu.

Ziemas peldēšanas čempionāta “Liepājas VeloRoņa kauss 2016” reklāmas video : https://goo.gl/ymOTXt

Pievieno komentāru

Liepājā