Interaktīvā kartē apkopos informāciju par nesakoptākajām vietām Liepājā un apkārtējos novados

Cieto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums "Liepājas RAS" apņēmies interaktīvā kartē uzņēmuma mājaslapā apkopot informāciju par nesakoptākajām vietām Liepājā un apkārtējos novados, informē uzņēmuma pārstāve Rita Bērziņa.

"Apzinoties, ka joprojām gan Liepājā, gan citos tuvējos novados ir vietas, kuras neapzinīgi līdzcilvēki ir pārvērtuši par nelegālām sadzīves atkritumu izgāztuvēm, un ir arī citi objekti, kuri prasa sakārtošanu, SIA "Liepājas RAS" aicina ikvienu iedzīvotāju iesaistīties un informēt par visām nepievilcīgajām vietām ne tikai pilsētā, bet arī visos apkārtējos novados," informēja Bērziņa.

Kartē būs atzīmētas vietas, kuru sakopšana prasa risinājumus. Tālāk, sadarbojoties ar Liepājas un citu tuvējo novadu pašvaldībām, pašvaldības policiju, nekustamo īpašumu īpašniekiem, namu pārvaldēm un skolām, tiks meklēti risinājumi iespējami ātrai šo vietu sakārtošanai.

Uzņēmums aicina iedzīvotājus ziņot par nesakārtotām vietām un iedzīvotāju negodprātīgu rīcību, par nelegālām sadzīves atkritumu izgāztuvēm, piesārņotām vietām, savu laiku nokalpojušām ceļa zīmēm, graustiem jeb ēkām, kas apdraud cilvēku dzīvību, nekoptiem īpašumiem un atkritumu izmešanu nepiemērotās vietās (arī citiem iedzīvotājiem paredzētos konteineros).

Pievieno komentāru

Liepājā