Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Informē uzņēmējus par LSEZ attīstības tendencēm

Liepājas uzņēmēju un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru biznesa kluba pasākumā "Libavā" šā gada 7. martā Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks Attīstības jautājumos Uldis Hmieļevskis sniedza ieskatu LSEZ attīstības tendencēs, uzsverot, ka biznesa parku teritorijas turpina aizpildīties.

Industriālās teritorijas Dūņu un Meldru ielās, kā arī Karostā jau iznomātas vairākiem uzņēmumiem un 2019. gadā varēsim vērot vairāku jaunu uzņēmumu ēku būvniecību pilsētā. Uzņēmums "ciCotton" iegādājies veikalu telpas, kur iepriekš atradās "K-Rauta", bet vēlāk "Senukai", lai tur izbūvētu ražotni. Vēl brīvas teritorijas palikušas tikai Karostā.

Vairāki uzņēmēji atzina, ka šobrīd viena no aktuālākajām pilsētas problēmām ir darbaspēks.

Uzņēmēji uzdeva jautājumus, kas skāra arī citus pilsētas attīstības aspektus, uz kuriem atbildēja Liepājas domes Attīstības pārvaldes vadītājs Mārtiņš Ābols.


Pievieno komentāru

Liepājā