Informē par izmaiņām futbola un hokeja sporta programmas audzēkņu vecākus

Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde un Liepājas Sporta spēļu skola ceturtdien, 19. decembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā uz sanāksmi gaidīja visu futbola un hokeja sporta programmu audzēkņu vecākus, lai informētu par aktualitātēm un būtiskām izmaiņām sākot ar nākamā  gada 1. janvāra, kad futbola un hokeja sporta programmu realizāciju uzsāks Liepājas Sporta spēļu skola.

Nolemts, ka profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas "Futbols" apgūšanai noteikts 18,50 eiro liels vecāku līdzfinansējums. Savukārt programmā "Hokejs" vecāku līdzfinansējums būs 30 eiro, informē Liepājas Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš.

Ja ģimenē ir divi bērni, kuri Liepājas Sporta spēļu sporta skolā nodarbosies kādā no šiem diviem sporta vediiem, tad abiem bērniem būs 30 procentu atlaide. Iepriekš sporta klubā "Liepājas metalurgs" šāda atlaide bija, ja ģimenē trenējās trīs bērni.

Pirms sanāksmes vecāki varēja saņemt vienošanās lapas, kuras jāaizpilda, atstājot Liepājas Olimpiskā centra info centrā. Tās var ienest arī Liepājas Sporta spēļu sporta skolā. Skolas direktors Arturs Košeļevs norādīja, ka jaunums ir tas, ka bērnu vecākiem vajag aizpildīt šīs vienošanās lapas, ar lūgumu bērnus uzņemt Liepājas Sporta spēļu skolā.

Anketas un visa informācija pieejama arī šeit.

Jau rakstīts, ka Liepajas domes deputāti 14. novembrī domes sēdē nobalsoja par sporta kluba "Liepājas metalurgs" bērnu un jauniešu sporta pārņemšanu pašvaldības pakļautībā. Sporta klubā "Liepājas metalurgs" darbojas vairāk nekā 600 audzēkņu un 20 treneru. Vienlaikus pašvaldība pārņems arī "Liepājas metalurga" izveidotās sporta bāzes.

Pievieno komentāru

Liepājā