Informācijas dienā LVT kūpēs pavasara zupas katls

PIKC Liepājas Valsts tehnikums (LVT) 4. aprīlī aicina uz informācijas dienu, ziņo LVT ārējo sakaru organizatore Daina Vanaga. Visas 22 šogad apgūstamās specialitātes varēs iepazīt no pulksten 11 līdz 15 Ventspils ielā 51 un Vānes ielā 4, Liepājā.

Dienas garumā LVT apgūstamās specialitātes būs iespēja iepazīt šķērsgriezumā – ko, kā un kāpēc ir iespējams mācīties. Varēs ieskatīties interesējošās profesijas aizkulisēs, saņemt informāciju par prakses un darba iespējām, vērot profesiju paraugdemonstrējumus, kā arī pārbaudīt un pilnveidot savas prasmes intelektuālās un tehniskās aktivitātēs.

Darbosies mācību kafejnīca  "Bezdelīgas ligzda" (iepriekš piesakoties un pasūtot maltīti pa telefonu 26778920 Dzintra Betlere), bet vasaras dārzā kūpēs pavasara zupas katls. Radošajā darbnīcā "Gardumiņš" varēs ne tikai gatavot konfektes, bet arī tās nogaršot. Īpaši kārdinoša solās būt izstāde "Furšetes gardumiņi". Dzīvē nepieciešamas prasmes būs iespējams apgūt vai pilnveidot radošajā darbnīcā "Saldus sapnīšus".

Varēs uzzināt, kā pusstundas laikā tikt pie jauna tērpa. Darbosies arī pārvērtību darbnīca, kuras laikā apmeklētāji varēs iejusties modeļu lomā.

Tehnikas dabas apmeklētāji varēs ielūkoties autoservisa darbībā, saslēgt shēmas elektromontāžā un elektronikā, paraugdemonstrējumos vērot kā darbojas programmētie darba galdi, robotu vadību u.c., kā arī dažādos uzdevumos pārbaudīt savu attapību. Redzēt un iemēģināt roku mūrēšanā, flīzēšanā, uzzināt, kas ir dekoratīvā krāsošana un apmešana.

Dažādās komercdarbinieku specialitātes piedāvās āķīgus testus un uzdevumus.

Pievieno komentāru

Liepājā