Info dienā iepazīst tehnikumu

Ceturtdien, 14. aprīlī, PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” mācību korpusos Vānes ielā 4 un Ventspils ielā 51 norisinājās “Info diena”, kuru kopumā apmeklēja vairāk nekā 470 interesentu.

Skolu jaunieši, viņu vecāki, skolotāji un citi interesenti varēja gidu pavadībā apmeklēt tehnikuma renovētās telpas un iepazīties ar piedāvājumu, ko skola piedāvā apgūt gan pēc 9. klases, gan pēc 12. klases. Kopumā nākamajā mācību gadā PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” piedāvās apgūt 17 profesijas pēc pamatskolas un sešas programmas pēc vispārējās izglītības iegūšanas, informē PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" Ārējo sakaru organizatore Ieva Skābarde.

Visas dienas garumā tehnikuma mācību klasēs un praktisko nodarbību darbnīcās notika profesiju paraugdemonstrējumi, dažādas audzēkņu darbu izstādes, radošās darbnīcas un konkursi. Bija iespēja izstaigāt tehnikuma renovētās telpas, iepazīties ar jaunāko mācību aprīkojumu un tehnoloģijām.

Kā norāda PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” karjeras konsultante Ligita Reimane, Info dienas apmeklētāji bija ļoti motivēti, jaunieši jau zinājuši, kuras būs tās profesijas, ko izvēlējušies nākamajā mācību gadā apgūt tehnikumā, tomēr apskatīt vēlējās visu izglītības iestādi. Liela interese bija par praktisko nodarbību darbnīcām, kuras pārsteidza gan ar savām iespējām, gan jaunākajām tehnoloģijām. Vairāki vecāki uzsvēra, cik ļoti tehnikuma ēkas ir mainījušās un nemaz vairs nelīdzinās tam tehnikumam, kurā paši reiz mācījušies.
  
Atgādinām, ka PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” pēc rekonstrukcijas atgriezies mācību telpās, kas izvietotas Liepājā Vānes ielā 4 un Ventspils ielā 51.

Jau maija sākumā ikviens Liepājas un apkārtnes iedzīvotājs varēs pieteikties ekskursijās pa tehnikuma renovētajām telpām.

Pievieno komentāru

Liepājā