Ina Sila ievēlēta par Nacionālās Apvienības amatpersonu

Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās ikgadējais Nacionālās Apvienības “VL-TB/LNNK” kongress, kurā par vienu no personas amatpersonām, ievēlēta Ina Sila no Liepājas.

Nacionālās Apvienības rīkotais kongress norisinājās tiešsaistē, tādējādi kļūstot par pirmo attālināto kongresu Latvijā. Kongresa noslēgumā tika ievēlēta partijas valde un amatpersonas. Par vienu no četriem Revīzijas komisijas locekļiem tika ievēlēta ekonomiste Ina Sila no Liepājas nodaļas, informē NZ Liepājas nodaļas vadītājs Artūrs Butāns.

Ina Sila ir ekonomiste, kas nodarbināta kā finanšu speciāliste, ieguvusi RTU maģistra grādu pilsētekonomikā, ar ko tikusi nominēta Latvijas Ekonomikas attīstības foruma atzinību zinātnisko darbu konkursā “LEAF Balva”.

Ina Sila ir NA biedrs kopš 2016.gada, bet kopumā Liepājas pilsētā un topošajā Dienvidkurzemes novadā NA reģistrēti 54 biedri. Šogad NA komandai pievienojušies  Liepājas Simfoniskā orķestra direktors Uldis Lipskis un ekonomists Ilgvars Skrīvers, bet Liepājas nodaļu vadība uzticēta Artūram Butānam un Normundam Dzintaram.

Pievieno komentāru

Liepājā