IGO un Valta Pūces koncertuzvedums "ZEME" dodas pie skatītājiem

25. oktobrī Valmieras Kultūras centrā, 1. novembrī Jelgavas kultūras namā, 2. novembrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē un kā skaists noslēgums 8. novembrī Rīgas Stradiņa universitātes aulā ar jauno koncertuzvedumu „ZEME” savus mūzikas cienītājus priecēs Igo.

Jaunā koncertuzveduma pirmajā daļā Igo un komponists Valts Pūce kopā ar  mūziķiem: ģitāristu Armandu Alksni, bundzinieku Kasparu Kurdeko, basģitāristu Reini Ozoliņu, pianistu  Juri Kristonu,  dziedātājām Alisi un Bizaķi, flautistu Andi Klučnieku,  kā arī Latvijas Nacionālā teātra aktrisi Ditu Lūriņu- Eglienu un  dziedātāju Ievu Kerēvicu atskaņos skaņdarbus, kuri  veltīti  zemes tēmai, savukārt koncerta otrajā daļā skanēs skaņdarbi no Igo zelta  repertuāra. Koncertprogrammā būs redzamas arī video mākslinieces Gitas Straustiņas video projekcijas, kurās teicēja lomā piedalās Dailes teātra aktieris Juris Strenga, kā arī vairāk nekā 40 dažādu pasaules valstu pārstāvji no Indijas, Šrilankas, Bengālijas, Nepālas, Armēnijas, Nigērijas, Brazīlijas, Ķīnas, Korejas, Uzbekistānas, Filipīnām, Marokas u.c., kas šobrīd par savu mājvietu sauc Latviju. Visi šie dažādo kultūru pārstāvji ir ierunājuši frāzi, katrs savā valodā, kas tiks atskaņota koncertprogrammas noslēguma dziesmā „Mana Zeme”, par to, cik katram sava zeme ir svēta un svarīga, ka tā ir jākopj un jāsaudzē.

Foto no mēģinājumu procesa - sajūtām: http://failiem.lv/u/mgjcegx

Foto no preses konferences: http://failiem.lv/u/nvpqifz

IGO/ V.PŪCES jaunākā dziesma "Kā Tevi sauc" no koncertuzveduma "ZEME", kas savu pirmizrādi piedzīvoja augustā  Dzintaru koncertzālē: https://soundcloud.com/igomusic/igo-ka-tevi-sauc

Koncertprogrammas "ZEME" producente
Ieva Šteinberga

Pievieno komentāru

Liepājā