Iespēja vienas dienas makšķerniekiem

Pie kafejnīcas "Makšķernieku nams" Vecajā ostmalā iepretī Atteku salai Liepājā piedāvā ne tikai izbraucienus ar laivām un katamarāniem, bet arī pilnu makšķerēšanas aprīkojumu un iespēju iegādāties makšķerēšanas licenci, raksta "Kursas Laiks".

“Cilvēkus, kuri makšķerēšanu uztver kā vienreizēju izklaidi, nevis kā ikdienas hobiju, šāds piedāvājums varētu interesēt,” prāto kafejnīcas īpašnieks Nauris Vecpils. “Makšķernieku namā” būs gan spiningi, gan parastas makšķeres, kā arī cits makšķerēšanas aprīkojums ne tikai piedāvājumā nopirkt, bet arī iznomāt.

Jau šobrīd makšķernieki nomā laivas izbraukumiem Liepājas ezerā vai turpat Liepājas kanālā. “Makšķerēt no laivas ir pavisam cita sajūta nekā no krasta,” saka N. Vecpils.

Tiem, kuri vēl nav paguvuši apmeklēt Liepājas pašvaldības atbalstīto biznesa projektu, “Kursas Laiks” var teikt – lieta ir izdevusies. Tiesa, nav virtuves ar kartupeļiem un klasiskiem latviešu ēdieniem, toties ir atraktīvs pavārs pie grila. “Mēs nevarējām atļauties te kanālmalā izbūvēt virtuvi ar desmit izlietnēm, tomēr šašliki, grilētas zivis un kebabi mums ir lieliski,” saka uzņēmējs.

Pievieno komentāru

Liepājā