Iepazīstinās ar "Akti Naktī" māksliniekiem

Rietumu Radio ēterā katru ceturtdienu, plkst.22.00 visu septembri līdz pat “Akti Naktī” atklāšanai būs iespējams uzzināt vairāk par māksliniekiem un “Akti Naktī” programmu. Pasākuma producents Aivis Neimanis aicinās uz sarunu dažādus māksliniekus, lai  iepazīstinātu ar viņu jaunradi, kuru būs iespējams baudīt jau 26.septembrī.

Pirmajā atklāšanas raidījumā, kurš būs dzirdams jau 3.septembrī, studijā viesosies režisore Lelde Kaupuža, kura dalīsies savos iespaidos, plānos un sajūtās par un ap teātri, kā arī gaidāmo “Akti Naktī” pasākumu.

“Akti Naktī” būs iespējams baudīt un vērot vairāk nekā 20 radošus projektus, kuros mīsies māksla, deja, dzeja, mūzika, kino un video instalācijas un kuri pārsteigs ikvienu “Akti Naktī” apmeklētāju. Pasākumā piedalīsies ap 150 mākslinieku no visas Latvijas, kā arī radošas vēsmas no Francijas, sadarbībā ar pašmāju māksliniekiem.

Šī gada laikmetīgās mākslas nakts “Akti Naktī” tēma ir haosa simetrija, attīstot tēmu – haoss kā radošo procesu aka, no kā cilvēks smeļas un rada. Šajā pasākumā tiek atklātas aizvien jaunas kultūras vērtības, aktualizēta neierastā pilsētvide, veicinot arī dažādu mākslas jomu sintēzi un inovācijas, kas piešķir ikdienišķām lietām un vietām neparastu sajūtu.

“Akti Naktī” rīko Liepājas Kultūras pārvalde sadarbībā ar festivāla koncepcijas autoru un ilggadējo producentu Aivi Neimani. Ieeja pasākumos apmeklētājiem būs bez maksas.

Dita Dzene
Komunikāciju vadītāja

Pievieno komentāru

Liepājā