Ieliekot kapsulu ar vēstījumu, apliecina, ka arī turpmāk tā būs vieta, kur satiekas māksla un mūzika

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) Alejas ielas jaunbūves pamatos ceturtdien, 27. februārī, ievietoja kapsulu ar vēstījumu, informē skola.

“Šodien, 2020. gada 27. februārī, mēs ieliekam kapsulu ar vēstījumu jaunajai Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas ēkai, lai jau šī gada 1. septembrī uzsāktu mācības mūsu skolas audzēkņi.  Ieliekot kapsulu ar vēstījumu, mēs apliecinām, ka arī turpmāk šī būs vieta, kur satiekas māksla un mūzika, vieta talantiem – lai iedvesmotu, ļautu izpausties un augt. Veidojot jaunu, plašu un modernu mājvietu, mēs sekmējam izcilus mācību sasniegumus. Skola sniedz domāšanas plašumu, attīsta personību un paver profesionālās darbības apvāršņus. Liepāja ir pilsēta, kura izsenis pazīstama ar savu īpašo radošo auru. Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola ir skola, kas neierobežo, bet dod zināšanu pamatu un iemaņas personīgajai un profesionālajai izaugsmei,” rakstīts vēstījumā.

LMMDV direktore Inga Auziņa, parakstot vēstījumu, izteica pateicību visiem bijušajiem skolas direktoriem, kuri profesionāli un mērķtiecīgi ir virzījuši skolas attīstības procesu līdz šim.

Vēstījumu parakstīja LMMDV direktore Inga Auziņa, Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, domes priekšsēdētāja vietnieks stratēģiskās plānošanas jautājumos Uldis Sesks, domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš, domes priekšsēdētāja vietnieks kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis, Būvprojekta vadītājs un autoruzraugs, arhitekts Andris Kokins un SIA “UPTK” valdes loceklis Zigurds Kirhners.

Jaunbūves projekts Alejas ielā paredz izveidot mācību klases un darbnīcas, pedagogu darba telpas, sadzīves telpas un tehniskās telpas. Piebūves telpas ļaus konceptuāli piepildīt skolas ēkas, lai kopā varētu darboties radniecīgu specialitāšu audzēkņi. Jaunajā ēkā būs telpas Apģērbu izglītības programmai, koka un metāla apstrādes darbnīcas, kā arī telpas Arhitektūras, Reklāmas, Multimediju izglītības programmām.

Pievieno komentāru

Liepājā