''Ideju bodes'' bezmaksas kino seansā šoreiz demonstrēs filmu ''Zooloģija''

Šo otrdien, 15. augustā pulksten 18 ikviens tiek aicināts uz radošās telpas "Ideju bode" organizēto bezmaksas kino seansu. Šoreiz tiks demonstrēta filma "Zooloģija".

Izaicinošā, provokatīvā filma saņēmusi žūrijas balvu Karlovi Varu festivāla galvenajā konkursā un bija iekļauta Rīgas Starptautiskā kinofestivāla oficiālā konkursa programmā un ieguva skatītāju balvu par labāko filmu. Ivana Tverdovska filma "Zooloģija" (Зоология, 2016) modernas pasakas stilistikā stāsta par apspiestas pusmūža vecuma sievietes spēju gūt spēku savā atšķirībā no apkārtējās nospiedošās vides.

Aptuveni 50 gadus vecā Nataša dzīvo kopā ar savu reliģiski fanātisko māti nelielā piejūras pilsētiņā. Viņa strādā zooloģiskajā dārzā par dzīvnieku barības piegādes speciālisti. Attiecības ar kolēģēm viņai ir sliktas, darbā Nataša jau sen ir kļuvusi par izsmiekla objektu. Taču pēkšņi ar Natašu notiek kas dīvains - viņa darbā noģībst, bet, lai atklātu iemeslu, sāk apmeklēt ārstus, kas galu galā atklāj, ka Natašai ir izaugusi aste.

Viņai jāpārvar kauns un izmisums, lai atgūtu īsto sevi. Neskatoties uz apkārtējo reakcijām un pilsētā klīstošajām baumām, aste palīdz Natašai uzplaukt sievišķībā un pat rast mīlestību.

Filma tiek demonstrēta krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

''Ideju bode'' atgādina, ka vietu skaits ir ierobežots, tāpēc interesentiem ieteicams ierasties savlaicīgi.

Pievieno komentāru

Liepājā