"Ideju bode" piedāvā iesaistīties veselības aktivitātēs

Veselības mēneša laikā ar Liepājas pilsētas domes Vides un veselības daļas daļēju līdzfinansējumu radošā telpa “Ideju bode” piedāvā dažāda veida lekcijas un pasākumus.

13.maijā plkst.18:00 visi laipni gaidīti uz fizioterapeites Līgas Sprūdes lekciju un praktiskiem paraugdemonstrējumiem par tēmu “Muguras veselība”. L.Sprūde stāstīs, kā izvairīties no mugurkaula deformācijas riskiem ikdienā mājās un darba vietā, kā arī sniegs informatīvu ieskatu teipošanā- kā veselīgā un efektīvā veidā mazināt traumētu muskuļu un locītavu sāpes, nelietojot medikamentus.

25.maijā plkst. 18:00 paredzēta lietišķās kinezioloģijas praktiķes Agneses Krētaines lekcija ”Dzīve ir kustība”- no dzimšanas brīža līdz dzīves nogalei. Lektore stāstīs, kā dzīvot ar prieku un radošu pieeju, kādēļ cilvēkiem tik ļoti nepieciešamas kustības, kādēļ mazkustīgs vai gluži pretēji-pārāk sportisks dzīvesveids vai indivīdam nepiemērotas kustību aktivitātes ietekmē mūsu ķermeņa labsajūtu un veselību. Uz šīm abām lekcijām ieeja ir bez maksas.

Veselības mēneša aktivitātes radošajā telpā “Ideju bode” iesniedzas arī jūnija mēnesī, piedāvājot liepājniekiem iespēju apmeklēt veģetārās pavārmākslas meistarklases kopā ar zinošām lektorēm no Rīgas.

4.jūnijā tikšanās ar Līgu Andžāni, kurai reiz tika konstatēta diagnoze- vēzis un kura šajā cīņā uzvarēja. Viņa drosmīgi dalīsies pieredzē par to, kā vēzis mainīja viņas dzīvesveidu, attieksmi pret dzīvi, par to, kā tas pamudināja pievērst uzmanību uzturam, lai tas reāli uzlabotu organisma dabiskās aizsargspējas un palīdzētu cīņā ar slimību.L.Andžāne arī praktiski iepazīstinās meistarklases apmeklētājus ar dažādām svaigēšanas gatavošanas metodēm.

Bet 18.jūnijā tiek piedāvāta nodarbība “Austrumu saldumi” kopā ar Veģetārā uztura skolas “Vegus” dibinātāju Ditu Lasi, kuras pavadībā kopīgi tiks apgūtas dažādu veselīgu saldumu gatavošanas tehnikas. Dalības maksa 15eur.

Kulinārijas meistarklasēm dalībnieku skaits ir ierobežots, līdz ar tiek organizēta iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: linda@idejubode.lv vai zvanot pa tālruni 29328768.

Pievieno komentāru

Liepājā