Ideju bodē notiks seminārs par attiecību tēmu

3. oktobrī pulksten 16:00 radošajā telpā “Ideju bode” notiks vēdiskā astrologa Jāņa Riežnieka seminārs par šobrīd tik aktuālo tēmu “ Attiecības”. Trīs stundu garais seminārs būs kā diskusija, kurā klātesošie aicināti uzdot jautājumus, lai izprastu un saprastu, lai mācītos veidot attiecības. Iepriekšēja pieteikšanās semināram, rakstot uz e-pasta adresi info@idejubode.lv līdz 1. oktobrim.

Seminārā tiks runāts par to, kā sieviete un vīrietis sadala savas dzīves sfēras:

– Mēs tomēr esam divas dažādas būtnes, bet vai reiz iemācīsimies saprasties?
– Kā domā un dzīvi redz sieviete un kā vīrietis – kopējais un atšķirīgais, jeb kā Ego mūs virza attiecībās.
– Attiecības un ko katrs tajā saskata vispirms četri pirmselementi: laulības, ģimene, sekss, mīlestība.
– Kur satikt jauno partneri vai palikt pie vecā – virtuālās attiecības internetā; burziņi, darbs utt.

“Pat ja neko nezinot par astroloģiju, būsiet sameklējis partneri ar teju ideālu saderību, tas vienalga neatbrīvos no katra individuālās karmas, kas jārisina attiecībās, kā arī no kopējās karmas mijiedarbības. Ja zināsiet problemātiskās dzīves sfēras savstarpējās attiecībās, tad zināsiet, kā risināt problēmas”, atzīst Jānis Riežnieks.

Vēdiskās astroloģijas mērķis ir ne tikai pavēstīt par cilvēka karmu, dzīves uzdevumiem, kas jārisina, un  likteni, bet arī parāda, kā iespējams vislabākā veidā izmantot planētu enerģijas. Vēdiskā astroloģija var palīdzēt izprast augstāko zvaigžņu spēku cilvēku dzīvi un dot padomus, kā labāk risināt dažāda veida problēmas, kas ir labākais laiks kādai konkrētai darbībai un palīdz izprast attiecības ar citiem cilvēkiem. Vēdiskā astroloģija ir visvecākā, patstāvīgākā un ilgstošāk izmantotā astroloģijas sistēma pasaulē, kas savas zināšanas bāzē uz zvaigznēm aiz zvaigznājiem.


Krista Kalnarāja

Pievieno komentāru

Liepājā