"Ideju bode" izveido interneta veikalu 1

Liepājas radošā telpai "Ideju bode" ir izveidots starptautisks interneta veikals www.shop.idejubode.lv, informē "Ideju bodes" īpašniece
 Krista Kalnarāja.

""Ideju bode" ir atvērta piedāvājumiem no mākslinieku puses un aicina izmantot iespēju, jo "Ideju bode" veic preču fotografēšanu, nodrošina interneta veikala uzturēšanu, reklamēšanu, kā arī sniedz konsultācijas un citus pakalpojumus," norāda K. Kalnarāja.

"Ideju bode" interneta veikala saturu pakāpeniski papildinās ar jaunām precēm, nodrošinās to sūtīšanu uz ārvalstīm, veicot samaksu māksliniekiem par pārdotajiem mākslas, dizaina un amatniecības izstrādājumiem.

Veikalā vienuviet ir iespēja iegādāties liepājnieku un kurzemnieku radītos mākslas, dizaina un amatniecības darbus, tādējādi atbalstot vietējos talantīgos cilvēkus un parādot citu valstu iedzīvotājiem, cik kvalitatīvas un interesantas lietas top Liepājā un Kurzemē.

Novembrī aprit trīs gadi, kopš tika izveidota radošā telpa "Ideju bode". Šo gadu laikā organizēti dažādi pasākumi, notikuši vairāki desmiti koncerti, atklātas izstādes, notikušas lekcijas un semināri, rādīts nekomerciālais kino, radīti Teodora Breikša ielas svētki un tiek organizēts lielais Ziemassvētku tirgus "Timbaka Taibaka". Radošā telpa "Ideju bode" piedalās Jaunliepājas kultūrvēsturiskā mantojuma popularizēšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

aga

Forši! Lai laba rosīšanās! un paldies, ka ir Ideju bode!

pirms 6 gadiem, 2015.10.15 16:22

Liepājā