"Hiponia" Liepājā pārdod divus vērtīgus nekustamos īpašumus, "baatas" pārdošana turpinās

SIA "Hiponia" ir pabeigusi divu nekustamo īpašumu - Graudu ielā 45 un Friča Brīvzemnieka ielā 52, Liepājā, pārdošanas darījumus. Nekustamie īpašumu pārdoti par kopējo summu 870 000 eiro, ziņo SIA "Hiponia".

Graudu ielā 45 atrodas Pilsonības un migrācijas lietu pārveles Liepājas nodaļa, kā arī daudzi citi biroji. Arī Friča Brīvzemnieka ielā 52 atrodas dažādu firmu biroji.

Nekustamais īpašums Liepājā, Graudu ielā 45, sastāv no administratīvās ēkas ar kopējo platību 2545,9 m2 un zemesgabala ar kopējo platību 640 m2. Nekustamais īpašums Friča Brīvzemnieka ielā 52, sastāv no zemes gabala 1571 m2 platībā un divām biroja ēkām. Viena no ēkām ir 3-stāvu biroja administratīva ēka ar kopējo platību 1000,9 m2, bet otra ēka ir 1-stāvu biroja ēka ar kopējo platību 67,3 m2.

Pretendenti savus piedāvājumus nekustamo īpašumu Graudu ielā 45 un Friča Brīvzemnieka ielā 52, Liepājā, iegādei varēja iesniegt, sākot no šā gada marta. Kopumā tika saņemti piecu pretendentu intereses apliecinājumi, gan iegādāties katru nekustamo īpašumu atsevišķi, gan abus kopā.

SIA “Hiponia” izvērtēja nekustamo īpašumu iegādes piedāvājumus un noslēdza  pārdošanas darījumusar SIA "Brīvzemnieka nams" un SIA "Graudu 45". Pircēji samaksu par nekustamajiem īpašumiem ir veikuši, un nekustamo īpašumu iegādes darījumi ir pabeigti.

SIA "Hiponia" šobrīd investoriem piedāvā iegādāties Liepājas tirdzniecības centriem "baata". Divstāvu tirdzniecības centra veikali aizņem gandrīz 8000 kvadrātmetu tirdzniecības platību. Tirdzniecības centrs darbojas  kopš 2009. gada. Šobrīd Hiponia izvērtē izteiktos iegādes piedāvājumus.

Pievieno komentāru

Liepājā