Hadarovičs un Miloslavskis ilgi nebūs bezpartejiski, abi gatavojas nākamajām vēlēšanām

Liepājas vicemēru Juriju Hadaroviču un Liepājas domes deputātu Romanu Miloslavski 30. jūlijā partijas "Saskaņa" Liepājas nodaļas valde izslēdza no savām rindām. Šodien, 4. augustā, abi deputāti rīkoja preses konferenci, lai pastāstītu savu versiju par notikušo un informētu par savu tālāko politisko darbību.

"Saskaņa" Liepājas domē veido koalīciju ar Liepājas partiju. Kaut arī abi deputāti izslēgti no "Saskaņas", viņi nenoliks deputāta mandātu un turpinās atbalstīt līdzšinējo politisko virzienu, strādājot koalīcijā ar Liepājas partiju, paziņoja J. Hadarovičs.

Kā svarīgāko iemeslu abu izslēgšanai no "Saskaņas" vicemērs min 2017. gada pašvaldību vēlēšanas. Tajās grib uzvarēt J.Hadaroviča un R. Miloslavska nelabvēļi no partijas vidus. Abu Liepājas domes deputātu veiksmīgais starts iepriekšējās vēlēšanās ir iemesls abus pabīdīt malā, tādēļ tiek izplatīti meli, skaidroja J. Hadarovičs.

Savukārt, kā konflika rosinātājs partijas Liepājas nodaļas iekšienē, tika minēts trešais Liepājas domes deputāts no "Saskaņas" - Naums Vorobeičiks. Domstarpības ar N. Vorobeičiku sākušās jau sen, taču J. Hadarovičs un R. Miloslavskis esot ievērojuši partijas ētiku un nav vēlējušies preses priekšā mazgāt partijas netīro veļu. Nu abi no partijas izslēgti, tāpēc gatavi paust savu viedokli. 

Abi deputāti paziņoja, ka turpinās politisko karjeru un ir jau uzrunāti no citām partijām. Tiek arī apsvērta iespēja dibināt jaunu politisko spēku, kam būtu atbalsts no cienījamiem un autoritatīviem cilvēkiem. Konkrētus cilvēkus vicemērs atturējās izpaust, taču prognozēja, ka turpmāko divu mēnešu laikā būs skaidrs, no kādas partijas abi startēs nākamajās pašvaldību vēlēšanās.

Pēc preses konferences Jurijs Hadarovičs un Romans Miloslavskis izplatīja vēstuli. Skatīt šeit.


Pievieno komentāru

Liepājā